Zimné tréningové vybavenie

Vybav sa do chladného zimného počasia s tréningovou kolekciou Nike

Väčšina futbalistov by zimu najradšej zrušila. Umelá tráva, stuhnuté svaly, svrdnuté prsty na nohách. Všetko, čo odporuje spokojnosti. Teda až na jednu vec. Nike pre teba pripravila plnohodnotnú tréningovú kolekciu oblečenia, ktorá Ti rýchlo padne do oka. A naviac Ťa udrží v teple. Ideme makať!

Tréningová kolekcia vybavená tými najúčinejšími technológiami? Sen každého hráča. Že sa sny stávajú skutočnosťou si v Nike už zvykli. Posledné produkty slúžia k inšpiratívnemu zlepšeniu tých nasledujúcich. Nikdy nezostať na mieste. Preto najnovšia kolekcia prináša kombináciu kvalitných materiálov a precízneho šitia. Všetko podmienené jedinému cieľu - byť najlepší.

Vďaka ergonomickému strihu a strečovému materiálu sa oblečenie stáva tvojou súčasťou. Vrstvy do seba zapadajú, ich súznenie vytvára pre hráčov maximálny pocit pohodlia a istoty. Už nemusíš byť naobliekaný k prasknutiu. Nemusíš premýšľať, ktorú vrstvu si oblečieš poslednú. Stačí už len myslieť na to, ako prekonávať sám seba každým dňom.

Kompresné oblečenie, nohavice, mikiny, rukavice a ďalšie nezbytnosti pre tvoj zimný tréning. Vybav sa naplno v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football

prvni-liga
prvni-liga
prvni-liga
prvni-liga