Vybav sa na novú sezónu!

Letná príprava je v plnom prúde, tímy prehĺtajú tréningové dávky a ladia detaily pred začiatkom novej sezóny 2019/20. Riešia sa však aj ďalšie záležitosti. V akých dresoch vybehne tvoj tím do zápasu, s akou loptou budete napínať siete v domácich zápasoch, a čo tréningové alebo vychádzkové súpravy? Či už tvoj tím potrebuje čokoľvek, u nás si vyberieš zo širokej ponuky.

Možno si postrehol, že v prvých ligových súbojoch vybehlo na trávnik hneď niekoľko tímov v nových dresoch z našej produkcie. Zápasové dresy však nie sú to jediné, staráme sa tímom aj o všetko ostatné, či už je to tréningové vybavenie, lopty alebo napríklad vychádzkové oblečenie. A podobným spôsobom rozmaznávajú aj stovky ďalších klubov po celej republike, individuálne poskytujeme tímom presne to, čo potrebujú a nezáleží, či hrajú tretiu ligu, kraj, alebo okresnú súťaž.

Každý futbalista sa chce vo svojom drese cítiť a vyzerať dobre. V našej ponuke nájdeš širokú škálu kvalitných zápasových dresov, kraťasov a štulpni od značiek ako Nike, adidas alebo napríklad Puma. Vyberaj podľa klubových farieb, podľa značky, podľa designu ... je to úplne na tebe! Všetko ti samozrejme potlačíme podľa ľubovôle, okrem položiek vieme na dresy dostať aj logo klubu, menovku alebo dokonca sponzorov. Ak chceš s tímom vyzerať skvele pri výjazdoch na vonkajšie zápasy tak nie je nič jednoduchšie ako si u nás objednať niektorú z mnohých vychádzkových súprav.

Top4Football Nike FC

Ďalšie nevyhnutnosťou pre zápas, ale aj pre tréning sú futbalové lopty. Roteiro s tepelnými švami bola síce skvelá a revolučná lopta, ale priznajme si, že doba už je inde a určite aj tímy z okresnej súťaže si dnes oveľa radšej zahrajú s kvalitnou modernou loptou. Obľúbené hviezdy pre ligu majstrov, lopty z majstrovstiev sveta, originálne lopty pre Premier League a veľa ďalších ponúkame dokonca v rôznych cenových kategóriách, takže ak si zástanca klasického "ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku", môžeš si vybrať rôzne lopty pre tréning a pre zápas.

adidas Champions League ball

V predsezónnej príprave trávia tímy väčšinu času tvrdou prácou na tréningových ihriskách a predovšetkým naberaním fyzickej kondície v horúcich letných mesiacoch patrí k tým najmenej obľúbeným súčastiam života futbalistu. Jednou z ciest, ako si ho možno spríjemniť, je kvalitné a funkčné tréningové oblečenie. Aj tréningové súpravy si u nás môžeš vyberať zo širokej ponuky, v ktorej si každý nájde to svoje. Ďalšia z ciest, ako ti môžeme pomôcť k lepšiemu tréningovému procesu sú tréningové pomôcky. Placky, kužele, rozlišováky, koordinačné rebríky, prekážky, proste všetko, na čo si len spomenieš.

Top4Football tréninkové oblečení

Top4Football tréninkové pomůcky

Všetko vybavenie si môžeš objednať priamo z nášho e-shopu, ak máš však špeciálne prianie alebo si nevieš s objednávkou rady, potom nás neváhaj kontaktovať a my pre teba pripravíme individuálnu ponuku.