Predajňa Top4Football na Grösslingovej v Bratislave oslavuje prvé narodeniny

Už je tomu rok, čo sme otvorili našu futbalovú špeciálku. Teší nás, že tebe a našim zákazníkom prinášame všetky novinky zo sveta futbalu. Našiel si u nás top produkty značiek Nike, adidas, Puma, Under Armour, Trusox a ďalšie. Posúď sám, že za prvý rok nášho fungovania sme toho dosiahli naozaj dosť. Všetko začalo slávnostným otváraním, na ktorom sme predstavovali dresy Slovenskej futbalovej reprezentácie, počas roka sme pre teba pripravili viacero zaujímavých eventov ako boli FreeStyle Battle, či čoraz viac obľúbenejší Futbox. Zasiahli sme hiphopovú scénu na Slovensku, keď u nás Majk Spirit predstavoval svoje dresy alebo keď sa u nás ukázal populárny Pil C, s ktorým pre teba chystáme veľké veci. Podarilo sa nám uspokojiť požiadavky tých najnáročnejších futbalistov, z ktorých viacerí sú známymi tvárami na našej futbalovej scéne. V neposlednom rade musíme spomenúť, že sme sa stali servisným partnerom Nike pre Slovenskú futbalovú reprezentáciu na nadchádzajúce kvalifikačné obdobie.

Musíš uznať, že toho naozaj nie je málo. Aj v ďalšom roku sa budeme snažiť vymýšľať stále nové a nové veci, aby si nás rád navštevoval, sledoval, zdieľal a lajkoval. 

Už je to rok, čo si si u nás mohol vyskúšať a zaobstarať vždy tie najnovšie futbalové novinky a nebude to inak ani v nadchádzajúcich sezónach. Tešíš sa? My rozhodne áno!

Na narodeniny sme si pre teba pripravili aj malé prekvapenie:

Pokiaľ v stredu 9.11. nakúpiš v našej predajni Top4Football na Gröslingovej ulici a budeš medzi prvou stovkou nakupujúcich, pri príležitosti našich prvých narodenín, dostaneš ako darček mini ball od Pumy.

Top4Football event