TOP4 ZAUJÍMAVOSTI Z LIGY MAJSTROV

Prinášame Ti pár zaujímavostí práve uplynulého kola LM. Určite si včera fandil a sledoval svoj obľúbený tím alebo jednotlivca. Pozri, čo zaujalo nás.

Najväčšia prehra Realu od roku 2008
Včerajšia prehra Realu Madrid s Tottenhamom 1:3 bola najväčšou prehrou "bieleho baletu" v skupinovej fáze Ligy majstrov v novembri 2008, v ktorom prehrali 0:2.

Darilo sa však Ronaldovi, ktorý vstrelil v Nike kopačkách svoj 10. gól proti Tottenhamu. Proti žiadnemu anglickému týmu nevstrelil viacej gólov, takže Spurs sú bezprostredne obľúbeným tímom portugalskej superstar.

Hviezdnu noc prežil tiež Dele Alli, ktorý sa stal prvým Angličanom, ktorý vstrelil dva góly Realu Madrid od marca 2009, kedy sa dvakrát trafil Steven Gerrard.

Aguero najlepší strelec histórie Manchesteru City
Argentínsky útočník vo včerajšom zápase vstrelil 178. gól za Manchester City a osamostatnil sa v rebríčku najlepších strelcov histórie Manchesteru City. Nikto nevstrelil v bledomodrom drese viacej gólov ako práve Aguero. Druhý je so 177 gólmi Eric Brook.

Rekord prekonal Sergio v nových strelkách Puma ONE, ktoré nájdete tiež  v našom obchode.

Aguero Manchester City

Stones = najlepší strelec Manchesteru City v LM
Anglický obranca, ktorý vyniká perfektnou rozohrávkou, je síce náchylný na chyby pri bránení, ale čo sa týka ofenzívnej časti, je v tohtoročnej skupinovej časti Ligy majstrov k nezastaveniu. V štyroch zápasoch vstrelil tri góly a je najlepším strelcom Manchesteru City.

John obúva kopačky Nike Hypervenom Phantom.

Salah + Firmino = duo z Liverpoolu
Roberto Firmino a Mohamed Salah sú jediní hráči, ktorí si v tohtoročnej sezóne Ligy majstrov pripísali vzájomne  asistenciu na gól v každom zápase skupinovej fázy. V niektorých zápasoch zakončil ich spoluprácu Salah, v iných naopak Firmino, ale vždy si góly pripravili vzájomne.

Salah mal v tohtoročnej sezóne zároveň priamy podiel na 13 góloch Liverpoolu. Desaťkrát rozvlnil sieť súpera sám, trikrát prihral na bránku niekomu zo spoluhráčov, najčastejšie práve kolegovi z Brazílie – Firminovi.

Chcete byť mrštný ako Salah? Skúste adidas X 17+ Purespeed.

Salah Liverpool

Práža - Top4Football