Top4 zaujímavosti z Premier league

Sezóna anglickej Premier league sa nezadržateľne blíži ku koncu. Manchester City pokračuje v dominancii, zatiaľ čo na druhom konci tabuľky vrcholí boj o zotrvanie v anglickej najvyššej súťaži. Pri boji o každý meter priestoru sa objavujú oslnivo individuálne výkony. Na to sme si však už v Premier league zvykli.

Nemilosrdný

Manchester City Vo svojom 35. zápase v tohtoročnej sezóne anglickej najvyššej súťaže Manchester City rozleptal West Ham štyrmi gólmi a dosiahol tak na métu 100 vstrelených gólov najrýchlejšie zo všetkých tímov prvý krát od sezóny 1931/32 (Everton, 32 zápasov). "Cityzens" ostávajú len 2 góly k prekonaniu maxima Chelsea zo sezóny 2009/10, ktorá strelila 103 gólov.

Objavuj kolekciu oblečenia Manchesteru City v našom fanshope.

Manchester City

Vychádzajúca hviezda

Gabriel Jesus bol vo svojích 25 ligových štartoch za Manchester City priamo zapojený v 24 góloch "Cityzens", keď strelil 18 gólov a na 6 prihral. Mladý Brazílčan naviac skóroval vo všetkých štyroch posledných zápasoch, v ktorých nastúpil v základnej zostave.

Gabriel Jesus striela góly v kopačkách adidas X17.1 "Deadly Strike".

Gabriel Jesus

Milník

"Mladučkým Španielom" už Cesc Fabregas dávno nie je. Namiesto toho sa z neho stáva legenda. Záložník Chelsea dokázal pri výhre nad Swansea 1 : 0 vstreliť svoj 50. gól v Premier league. Stal sa tak len tretím Španielom po Fernandovi Torresovi a Diegovi Costovi, ktorému sa to podarilo.

Cesc Fabregas dosiahol na métu 50 vstrelených gólov vďaka kopačkám Puma One "Frenzy pack".

Cesc Fabregas

Obe strany mince

Henrik Mkhitaryan sa vďaka svojmu gólu proti Manchesteru United stal prvým hráčom histórie anglickej najvyššej súťaže, ktorý dokázal skórovať za aj proti jendému tímu.

Henrik Mkhitaryan čaruje v kopačkách adidas Predator 18+ "Deadly Strike".

Henrik Mkhitaryan

Jakub Jonáš - Top4Football.