Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

Top4 zaujímavosti z Premier League

Tento scénár zrejme nikto nečakal. Manchester United doma nečakene zakopol s ligovým outsiderom z West Bromwichu a tak mohli naplno prepuknúť oslavy mestského rivala zo City. Ich šesťnásť bodový nádskok už nikto nestiahne.

Manchester City

Priama plavba za titulom

Manchester City vyrovnal rekord svojho rivala z United a tiež Evertonu potom, čo si ligový titul zaistil celých päť kôl pred koncom súťaže! "Cityzens" naviac strávili na čele tabuĺky neuveriteľných 240 dní. Dominancia.

Získaj dres Manchesteru City v našom fanshope.

Pep dobyvateľ

Pep Guardiola, manažér Manchesteru City sa stal prvým španielskym trénerom, ktorý dokázal vybojovať so svojim tímom anglický titul. Pre Pepa je to naviac už siedmy ligový titul v jeho deviatich sezónach v pozícii trénera.

Senegalský expres

Sadio Mané vstrelil proti Bournemouthu svoj 44. gól v Premier League, čím prekonal Demba Ba-u na pozícii najlepšieho senegalského strelca v histórii anglickej najvyššej súťaže. Explozívnemu záložníkovi "The Reds" sa naviac podarilo vstreliť 10 a viac gólov v štyroch po sebe idúcich sezónach.

Sadio Mané žiari v kopačkách Nike Mercurial.

Sadio Mane

Historický úspech

Eden Hazard dokázal pomôcť londýnskej Chelsea k veľkolepému obratu v zápase proti Southamptonu už svojím 69. gólom v anglickej súťaži za "The Blues". Len Frank Lampard (147) a Didier Drogba (104) ich vstrelili viacej.

Eden Hazard strieľa góly v kopačkách Nike Mercurial Vapor 360.

Eden Hazard

Jakub Jonáš - Top4Football.