Top4 zaujímavosti z Premier League

V 12. kole Premier League nestratil body žiadny z klubov s ambíciami na umiestnenie zaručujúce Ligu majstrov. Návrat Pogbu bol zásadný pre Manchester United, De Bruyne sa priamo podielal na 50 góloch v Premier League, Wilson ako prvý angličan s hatrickom a pozrieme sa tiež na trápenie Sunderlandu v druhej lige.

Pogba späť = United späť
Extravagantný francúzsky záložník sa vrátil po dvojmesačnom zranení a na hre červených diablov to bolo poznať. Proti Newcastle prispel gólom i asistenciou, čím  naviazal na formu pred zranením. V posledných 6 zápasoch Premier League mal Pogba priamy podiel na 7 góloch (tri góly, 4 asistencie).

Chcete mať kontrolu nad loptou ako Pogba? Pozrite sa na jeho adidas ACE 17+ Purecontrol.

Wilson prvý Angličan s hatrickom
Kane, Sturridge, Rashford, Walcott ani nikto iný, ale útočník Bournemouthu Callum Wilson, ktorý sa vrátil takmer po dvojročnej pauze je prvým Angličanom, ktorý si v tohtoročnej sezóne pripísal hattrick. Veľký návrat pre sympatický tím, ktorý vedie talentovaný EddieHowe. 

Rekord pretrhol v kopačkách NikeMagista Opus II.

Wilson Callum

De Bruyne sa podielal na 50 góloch v Premier League
Belgický ťahúň tento rok nezastaviteľného Manchesteru City sa stal hráčom, ktorý sa najrýchlejšie priamo podielal na 50 góloch svojho týmu. Konkrétne 16 gólov vstrelil a na ďalších 34 prihral. Stačilo mu len 76 podujatí  v Premier League. Žiadny záložník v histórii anglickej najvyššej súťaži nedosiahol podobných čísiel za takto krátku dobu.

Najlepší záložník Premier League behá v NikeMagista Obra II.

De Bruyne Kevin

Sunderland – cesta do priepasti
V minulej sezóne zostúpilli hráči Sunderlandu z Premier League, tento rok sú na samotnom dne druhej ligy. Zároveň sa stali prvým anglickým tímom v histórii, ktorý nedokázal v 20 domácich zápasoch vyhrať zápas. Táto séria sa ťahá už z minulej sezóny, každopádne už 20 zápasov nepocítili fanúšikovia  Sunderlandu pocit víťazstva na domácom ihrisku. Šokujúca výkonnosť tímu, ktorý sa v posledných rokoch pravidelne držal v najvyššej súťaži. Sunderland prichádza  zachrániť Chris Coleman, bývalý tréner  Walesu.

Práža - Top4Football