Top4 zaujímavosti z 27. kola Premier League

Prehra Manchester United, porovnanie Kloppa a Rodgersa, forma Vardyho proti veľkým tímom alebo úvaha nekončiacim gólostrojom z Tottenhamu. 27. Kolo Premier league nám ponúklo opäť množstvo zaujímavých situácii.

50. víťazstvo pre Kloppa
Liverpool aj napriek odchodu Coutinha do Barcelony naberá dych. Klopp si cez víkend pripísal 50. víťazstvo v Premier League ako manažér Liverpoolu. Zaujímavé je, že na to potreboval 95 zápasov, rovnako ako Brendan Rodgers. Je vidieť, že kritizovanému Rodgersovi sa nedarilo až tak zle.

Benitez na Mourinha vie
Portugalský manažér Manchesteru United José Mourinho si cez víkend pripísal už 6. prehru s tímom, ktorý viedol Rafael Benitez. Viackrát Mourinha porazil len líder tohtoročnej Premier League Pep Guaridiola, ktorý ho porazil 9 krát.

Oblečenie Manchester United na našom e-shope Top4Football.

Benitez a Mourinho

Kane najlepší v Európe
Harry Kane sa v tohtoročnej sezóne definitívne radí do tej najužšej svetovej špičky.  V tohtoročnej sezóne vstrelil už 32 gólov vo všetkých súťažiach. To je o 4 góly viac, ako ktorýkoľvek hráč v TOP4 ligách. Tottenham má vo svojom kádre skutočný klenot a zároveň to pri Harrym nie je len o góloch. V medzihre a práci pre tím tiež patrí k najlepším na svete.

Chceš, aby tvoja forma vyletela ako u Kanea? Skús kopačky Nike Hypervenom Phantom III.

Vardymu sa darí proti najlepším
Klenot Leicestru City Jamie Vardy je prvým hráčom, ktorý v jednej sezóne vstrelil gól proti Arsenalu, Chelsea, Liverpoolu, Tottenhamu a obom tímom z Manchesteru. To všetko v jedinej sezóne, ktorá ani zdaleka nie je na konci. Takto konzistentné výkony v zápasoch proti najsilnejším tímom sa len tak nevidia. Majstrovská forma to už síce nie je, ale aj napriek tomu Vardy patrí k najnebezpečnejším útočníkom v Premier League, pokiaľ dostane priestor.

Vardy ničí veľké tímy v kopačkách Nike Hypervenom.

Vardy

Práža - Top4Football