TOP 4 tipy: Tenisky, s ktorými zažiariš

Život je krátky. Kúp si tenisky!

Sme späť s našími TOP4 typmi! Tennoraz sme pre teba do vitríny pripravili nevyhnutnosť každého outfitu a tým sú tenisky. Nasledujúce páry oživia tvoj celkový vzhľad a zaistia Ti pohodlie a teplo s prichádzajúcou zimou.

1. Puma Basket Classic LFS "White-white"
Tieto na prvý pohľad nenápadné tenisky majú niečo do seba. Poprvé sú biele a čo je biele to nikdy nezaklame. Najjednoduchšia farba je veľmi štýlová a môžeš ju kombinovať s rozmanitými farbami. Puma Basket sú ľahké, pohodlné a oživia tvoj podzimný outfit.

Puma tenisky

2. Nike Air Max 90 Ultra Mid Winter
Ikonické tenisky, ktoré tento rok oslávili svoje 30. narodeniny, jednoducho nestárnu. Podliehajú novým trendom, technológiam a stále majú lesk a šarm. Najnovšia zimná verzia je vyrobená k tvojmu maximálnemu pohodliu. Okolo členka Ťa bude hriať imitácia ponožky, ktorá sa stala veľmi populárna. Svrchnýá vrstva je vodeodolná a udrží tvoje nohy v teple. Olivový dizajn je naviac velľmi estetický.

nike air max

3. a 4. Nike Classic Cortez Leather
Legendárna silueta poprvé uzrela svetlo sveta v roku 1972! Úplná klasika bola ničmenej v myšlienkach už oveľa skorej a stala sa tak symbolo vzostupu spoločnosti Nike. Po Olympíjskych hrách v už zmienenom roku 1972 v Mníchove sa tenisky najviac preslávili vo filme Forrest Gump, kde si ich herec Tom Hanks okamžite obľúbil, zbytok určite poznáte. Po rokoch sa dočkávajú modernej prerábky podliehajúcej trendom, ničmenej dojem zostáva rovnaký. Tenisky skvele sadnú, sú nesmierne pohodlné a na nohe vyzerajú nesmrteľne. Veď sú aj nesmrteľné.

nike cortez

Jakub Jonáš - Top4Football