Top4 tipy: ponožky

Ktoré ponožky sú najpohodlnejšie pre optimálny výkon?

Prvý pohľad všedné a bezvýznamné. Pre futbalistov tvoria základ nezbytného vybavenia pre sebavedomú prezentáciu na ihrisku. Ponožky prevzali v posledných rokoch úlohu štuľpien a tréning bez nich si len ťažko predstaviť. Preto Ti ponúkame Top4 tipy na ponožky, v ktorých sa budeš cítiť ako v bavlnke.

1. Nike Grip Strike Lightweight crew
Jenoduché, ale perfektné. „Gripy“ sú obľúbené, padnú na nohu a vďaka špeciálnym vankúšikom nekĺžu po chodidle. Vďaka svojmu anatomickému strihu obopínajú nohu a vytvárajú tak podstatný komfort.

Ponožky Nike

2. Nike Strike Crew CR7
Veľmi podobné ponožky. „Strike“ ponúka extra polstrovanie s vystúžením v oblasti päty. Vďaka dynamickej kompresii materiálu sú ponožky priľnavé a tvarujú nohu pre pohodlné nosenie. Patria do kolekcie CR7, takže Ti zaručia elegantný štýl.

Nike ponožky CR7

3.  Trusox CRW300 Mid-Calf
Špecialisti medzi ponožkami. Špičkové a kvalitné. Len tak sa dá označiť produkt značky Trusox, ktorý sa stal veľmi obľúbený medzi svetovými futbalistami. Disponujú úplne modernou technológiou Anti-Rutsch, ktorú vidíš vďaka efektným vankúšikom. Sú však použité z obidvoch strán meteriálu. Z jednej strany sa prisajú k nohe, z druhej potom k tvojej nohe.

Truxox

4. Nike Grip Strike Light Crew
„Ľahké Strike“ sú podobné sbojím kolegyniam. Okrem toho, že bezchybne padnú a priľnú k nohe, disponujú aj technológiou Dri-Fit. Tá odvádza pot preč od ponožky. Počas výkonu sa teda cítiš v úplnom pohodlí.

Nike Grip

Jakub Jonáš - Top4Football