TOP4 Štýl - dostaň štýl pod svoju kožu

Prinášame nápady na to, ako zladiť voľnočasové oblečenie pre najlepší štýl

Už to nie je len 90 minút boja. Futbal vnímame ako kultúru, životný štýl. Nosíme ho nie len v hlave, ale aj na tele. Popularita futbalistu naberá virtuálne parametre a tak športové značky vydávajú voľnočasové kolekci, ktoré posúvajú najsledovanejšiu hru do rušných ulíc veľkomiest. futbalistu sú tvárami, idolmi a inšpiráciou. Musia sa páčiť. Preto ti prinášame nápady, ako zladiť svoj štýl a byť videným. Hodíme sa do gala!

Splynutie futbalu a módy je jednoliate, prirodzené. Úspech prináša sebavedomie, sebavedomia rozvíja rozvíja štýl. Futbalisti zasahujú milióny ľudí, vďaka sociálnym sieťam sú neustále na očiach. Chcú sa predviesť, mladí obdivovatelia ich nasledujú a napodobňujú. Erupcia nápadov, pri ktorej sa medze nekladú. Kreativita trieska zo všetkých strán. V tomto dieli Ti poradíme ako sa nahodiť do štýlu, cítiť sa pohodlne a mať šmrnc. Nasleduj nás.

1. Funkčné prádlo
Funkčné prádlo sa stalo neodmysliteľnou súčasťou výbavy každého pripraveného futbalistu. Ničmenej, prečo ho nezľadiť s voľnočasovým oblečením? Pripomína skrytý oblek, nebezpečne štýlové a svieže.

funkční prádlo nike

2. Dve farby sú kľúč
Sväté písmo. V jednoduchosti je sila. Spojenie a zladenie dvoch farieb na tvojom outfite je kľúčom k úspechu. terajším trendom sú tmavé farby.

dvě farby nike

3. Správne tenisky
Nie len tak sa hovorí, podľa topánok poznáš charakter človeka. Samozrejme, nemôžeme toto tvrdenie brať smteľne vážne. Ničmenej má niečo do seba. Futbalisti pomaly objavujú módne trendy, tzv. "high"fashion" či limitované kolekcie návrhárov. Najobľúbenejšie však stále ostávajú tenisky, ktorých prednosťami sú pohodlie, komfort a lesk.

air max nike

4. Štýlové oblečenie
Je skvelé, že sa futbal spojuje v posledných rokoch s módou. Dodáva to futbalu neobvyklú možnosť ako vytvárať niečo odlišné a kreatívne. Najslávnejší šport pridáva na sviežosti a štýle, Zaujímavý strih, farebnosť a nevšednosť stavia voľnočasové, športové oblečenie do pozície nebojácneho elementu vo svete módy.

nike mikina

Jakub Jonáš - Top4Football