Top4 najlepšie kopačky roku 2017

Naše Top4 najlepšie kopačky za rok 2017

Rok 2017 už dokresľuje svoje posledné príbehy  a tak sa pozrieme späť na najlepšie kopačky, ktoré boli vydané behom tohto obdobia a ukradli pre seba všetku slávu. Tu sú Top 4 kopačky za uplynulý rok. 

adidas Predator 18+
Legenda, ktorá sa dva roky skrývala, aby potom oslnila svet. Úplne novú podobu ikonického modelu predstavil adidas koncom roku 2017. Vyššia rýchlosť, silnejšia strela a precíznosť. Všetky tieto vlastnosti objavíte v týchto charizmatických kopačkách. Dominantná čierna farba, červený akcent a tri prúžky dali za vznik decentnému a elegantnému dizajnu.

adidas Predator

Puma FUTURE 18.1 NetFit
Aj keď už ich najskôr niektorí odpísali, šnúrky stále dokážu byť senzáciou. Podarilo sa to Pume, ktorá vstupuje nekompromisne do budúcnosti s konceptom novej generácie, kopačkami FUTURE 18.1 NetFit. Sieťkovaný materiál umožňuje hráčom uviazať si ich kopačky, akokoľvek chcú, aby docielili toho najlepšieho komfortu bez ohľadu na tvar chodidla. Aké prosté a geniálne. Tieto kopačky majú šmrnc.

Puma Future

Nike Mercurial Vapor Flyknit Ultra
Modely Nike Mercurial Vapor majú svoje zastúpenie vo vitríne najpamätnejších kopačiek na trhu. Táto silueta priniesla generácia ultraľahkých inovácií a tiež dizajn, ktorý definoval štýl. A to platilo aj teraz s vydaním futuristických kopačiek Flyknit Ultra. Niet pochýb, že model Flyknit Ultra symbolizuje a vyžaruje budúcnosť, ktorú nám Nike ponúka v prítomnosti. Napovedá nám cestu, ktorou sa bude uberať nasledujúci rok. Už sa nemôžeme dočkať.

Nike Vapor Flyknit

Nike Mercurial Superfly CR7 „Cut to brilliance“
Kapitola piata napísala pri kopačkách Cristiana Ronalda výnimočný príbeh. Snehovo biely dizajn inšpirovaný gólmi,  gólmi a opäť gólmi jedného z najlepších futbalistov histórie Realu Madrid. V jednoduchosti je sila a to tiež ctí diamantová kolekcia CR7. Vybrúsené k dokonalosti.

Nike Mercurial Superfly CR7

A aké sú tvoje top4 kopačky roku 2017?

Jakub Jonáš - Top4Football