Top4 brankárske rukavice jarného výpredaja

Vyber si z našich tipov na brankárske rukavice jarného výpredaja

Zastavovať útočníkov súpera nie je jednoduchá disciplína. Brankári sa spoliehajú na svoje schopnosti, inštinkty a dobre postavené tyčky. Ku kvalitnému výkonu futbalového brankára však pomáha aj jeho vybavenie. Vybrali sme pre teba top4 tipy na brankárske rukavice z nášho jarného výpredaja.

1. Nike GK Premier SGT
Brankárske rukavice od Nike ponúka spoenie kvality a krásneho dizajnu, ktorý sedí k aktuálnej kolekcii. Aj preto sú medzi brankármi na svete tak populárne. Disponujú vnútorným strihom pre dokonalý komort, vďaka povrchu rukavice bueš pripravený chytiť každú strelu za každého počasia. Povrch rukavice je tvorený štvor milimetrovou kontaktnou penou s funkciou SGT. Neostáva nič iné, ako si ich nasadiť a uzamknúť svoj svätyňu.

Nike GK Premier SGT

2. adidas ACE training
Začínaš  chytaním a nemáš ešte skúsenosti? Aj preto sú tu preteba brankárske rukaice adidas ICE, ktoré Ti pmôžu dostať sa do hry. Sú určené k tréningom a rekreačným zápasom. Disponujú veľmi mäkkými latexovvými dlaňami s maximálnou priľnavosťou. Nezabudni, že práve na tréningu sa rodia šampióni. Rukavice ACE Ti k tomu pomôžu.

adidas ACE training

3. Uhlsport Speed Up Now Supergrip HN
Tradičný výrobca brankárskych rukavíc Uhlsport prichádza so svojou novou kolekciou „Speed Up Now“. Vďaka sofistikovaným technológiam od krémíkových a latexových prvkov až po neopren. Rukavice disponujú tzv.  polonegatívnym strihom so zabalením malíčka, ukazováka a palca, čo zaistí maximálny komfort a rozšírenie chytacej plochy. Nie je divu, že v týchto rukaviciach privádza k šialenstvu francúzsky reprezentačný brankár Hugo Lloris. 

Uhlsport Speed Up Now Supergrid HN

4. Uhlsport Eliminator Aquasoft RC
Vybavuješ si niekoho, kto by rád hral v sychravom, mokrom počasí so silným vetrom? Pravdepodobne nikto, okrem teba. Tvojou zbraňou totiž budú rukavice Uhlsport Eliminator. Brankárske rukavice z tejto kolekcie sú určené predovšetkým do nepriaznivého počasia. Disponujú totiž špeciálnoou penou Aquasoft, ktorá má vynikajúcu priľnavosť za dažďa a na mokrom povrchu. Sú vybavené membránou Windbreaker, ktorá zabraňuje prechladnutiu. Vďaka týmto technológiam Ti pomôžu v kľúčový okamih vytiahnuť zákrok, ktorý zmení priebeh zápasu. 

Uhlsport Eliminator Aquasoft RC

Jakub Jonáš - Top4Football