• Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

To najlepšie z anglickej najvyššej súťaže našimi očami.

Úchvatné manchesterské derby, v ktorom "Červení diabli" v druhom polčase vyliezli zo zákopu. K veľkolepému obratu zavelil Paul Pogba a oddialil tak oslavy titulu mestského rivala. Ďalšie, strhujúce kolo anglickej Premier league poskytlo oslňujúce zážitky.

Diabli zažali plamene.

Manchester United nedokázal vystreliť v prvom polčase zápasu proti Manchesteru City ani raz na bránu svojho súpera, aby potom skóroval tri krát zo štyroch striel v druhom polčase behom 23 minút a 34 sekund hry. Pôsobivý obrat.

Zaobstaraj si dres Manchesteru United.

Chris Smalling a Paul Pogba

Nespútaný Paul Pogba.

Prvý a druhý gól Paula Pogbu delilo len 97 sekúnd. Francúz sa tak stal prvým hráčom Manchesteru United, ktorý skóroval dvakrát v derby po prvý krát od roku 2012, kedy sa to podarilo Waynenovi Rooneymu.

Paul Pogba striela góly v najnovších kopačkách adidas Predator.

Paul Pogba

Pán nepostrádateľný.

Wilfried Zaha mal už počas svojho angažmá v Crystal Palace prsty v 32 góloch svojho tímu (18 gólov a 14 asistencii). Nikto z radov "Orlov" ich nemá viac (Jason Puncheon tiež na 32 góloch). Vždy, keď tento explozívny záložník v tohtoročnej sezóne Premier league nenastúpil, Crystal Palace nezískalo ani bod (9 zápasov).

Wilfried Zaha žiari v kopačkách Nike Mercurial Vapor 360.

Wilfried Zaha

Magnet

Útočník Burnley Sam Vokes skóroval prvým dotykom s loptou len 22 sekúnd po svojom príchode na ihrisko v zápase proti Watforde. Naštartoval tak obrat "Clarets", ktorí zvíťazili 2:1.

Reprezentant Walesu nastupuje v kopačkách adidas X17.1.