TOP4 zaujímavostí z Premier League

Stroj na prihrávky – Gundogan
Vo včerajšom zápase, v ktorom Manchester City porazil Chelsea, skompletoval sám Ilkay Gundogan 167 prihrávok. To je viac, ako celý tým Stoke dohromady proti Southamptonu. Je pravdou, že nasadenie hráčov Chelsea bolo diskutabilné a časť zápasu vyložene odchodili, aj tak úctyhodný výkon nemeckého záložníka.

Gundogan diriguje hru v adidas Predator.

Gundogan Manchester City

Arsenal stále prehráva
Forma Arsenalu je v posledných zápasoch doslova tragická a zbierajú jeden neúspech za druhým. Prehra s Brightonom znamenala už štvrtú prehru v rade, čo sa Arsenalu stalo poprvýkrát od októbra 2002. Výkony Arsenalu majú dlhodobo klesajúcu tendenciu, ale momentálne už je jasné, že sa Arsenalu špička ligy vzďaľuje. Čas na zmenu už bol pred niekoľkými rokmi, ale v súčasnej dobe už je iba  otázka kedy.

Chceš podporiť Arsenal? Mrkni na náš fanshop.

Objav roku 2018? Glen Murray
Dobre, objav roku z neho asi nebude, ale útočník Brightonu Glenn Murray, ktorému je skoro 35 rokov udivuje v roku 2018 predovšetkým veľkou produktivitou. V Premier League strelil v roku 2018 viac gólov jedine Salah (7) a Sergio Aguero (9). Pokiaľ k tomu pripočítame, že Murray nastupuje za Brighton, tak jeho 6 gólov behom prvých dvoch mesiacov tohoto roku je viac než slušných.

Životnú formu zažíva Murray v adidas X.

Klopp baví divákov
Je známe, že Liverpool pod Kloppom patrí k najatraktívnejším tímom, ktoré v Premier League môžeme sledovať. Cez víkend strelil 200 gól Liverpoolu za dobu vedenia Kloppa, Sadio Mané. Od doby, čo sa Klopp ujal kormidla červenej časti Liverpoolu, strelil viac gólov iba Manchester City (214). Snáď sa nič nezmení a Liverpool nás bude baviť atraktívnym futbalom aj naďalej.

Klopp

Práža - Top4Football