TOP 4 KOPAČKY ZA FEBRUÁR

Zimné mesiace bývajú sychravé a bezfarebné. Toľko si prajeme, aby už boli konečne preč. V snahe priblížiť rozmanitosť a pestrosť leta, dokázala Nike rozžiariť pódium s blyštiacou sa kolekciou Radiation Flare. Rozžiarila ho natoľko, že kolekcia patrila medzi najobľúbenejšie produkty posledného mesiaca. Veľmi populárne sa stali kopačky Nike Mercurial Superfly, ktoré nosí Cristiano Ronaldo. Sympatie si však získala aj jej mladšia sestra, kopačka Nike Mercurial Victory, ktorá kombinuje kvalitu s cenovou dostupnosťou.

Naši fanúšikovia vedia, čo je najlepšie pre to, aby mohli na ihrisku podávať najžiarivejšie výkony. Ohromila ich úplne nová tretia generácia kopačiek Nike Hypervenom, ktorá nedávno uzrela svetlo sveta. Kopačka kombinuje progresívne technológie so žiarivým dizajnom.

Spoločnosti adidas sa podarilo vytvoriť dokonalú topánku v kolekcii ACE 17.1, ktorá sa okamžite stala hitom. Aj preto patrí v Top4Football medzi najvydarenejšie. Podobne aj adidas zvolil na zimné obdobie žiarivé farby. Modro-ružová farebná kombinácia ihneď zapôsobila na oko fanúšika.

Tieto krásky však nie sú to najlepšie, čo ponúkame. Objavuj nové produkty v kamenných predajniach a na e-shope Top4Football. Tešíme sa na tvoju návštevu!

Jakub Jonáš - Top4Football

Top 4 kopačky za minulý měsíc