Top 4 kopačky tohto leta

Aké sú štyri najobľúbenejšie kopačky tohto leta? Pozri na ne!

Futbalové leto bolo a stále je veľmi nabité. Nielen astronomické prestupy hráčov nás neprestávajú ohromovať, ale predovšetkým vydávanie nových kolekcií kopačiek od najvýznamnejších značiek. Je si naozaj z čoho vyberať! Ale ktoré kopačky sa stali najobľúbenejšími pre fanúšikov Top4Football? Pozrime sa na to!

Nike Mercurial Superfly FG "Lock in.Let it loose "
Jedna z najpopulárnejších kopačiek na trhu opäť vládla. Priťahovala ju najmä prenikavá farebná kombinácia čiernej a laserovej oranžovej. Tá sa bude na ihrisku skvelo vynímať. Kopačka sama o sebe dostala nebezpečný nádych.

nike mercural superfly

adidas X17 + PureSpeed ​​FG "Ocean Storm"
Tak ako sme prvýkrát videli nový dizajn najrýchlejších kopačiek značky adidas, vedeli sme, že to bude veľká párty! Jasná, slnečno žltá farba pridáva rôznorodosť a viditeľnosť kopačke. Na ihrisku Ťa nikto neprehliadne. Ak pridáme moderné, skryté šnurovanie, nie je pochýb o hite leta!

adidas x purespeed

adidas Nemeziz 17+ 360 Agility SG "Ocean Storm"
Jedna z najčerstvejších noviniek troch pruhov sa už za svoju krátku existenciu prezliekla do niekoľko farieb. Kopačka vyrobená z priľnavých a veľmi silných popruhov bola pomenovaná kolekiou "Ocean Storm". Príliv nekonečnej energie, nebezpečenstva a nepokoja. Musíte milovať tieto krásy. Obľúbili ste si u aj v liso-kolíkoch, ktoré vládli na ihrisku počas sychravého a vlhkého počasia.

adidas ocean storm pack

Nike Mercurial Vapor XI Neymar FG JR
Keď sa brazílska super hviezda súčasnosti, Neymar, prvýkrát objavila v drese Saint-Germain v Paríži, všetci vedeli, že táto zmena bude veľkým hitom! Fanúšikovia plnili oficiálne klubové fanshopy a vypredávali dresy s číslom 11 na chrbte. A na to, Neymar vydal svoju kolekciu kopačiek pre svoju kariéru s ikonickým modelom Vapor. Pestré, živé farby podľa vzoru brazílskej vlajky boli označené dizajnom kopačiek. Okamžite sa stali hitom mladých futbalistov, ktorí sa pozerajú na mladý idol.

nike neymar vapor

Jakub Jonáš - Top4Football