Top4 kopačky futbalových hviezd

V akých kopačkách kope Ronaldo, Messi, Pogba alebo Lewandowski?

Všetci sme netrpezlivo vyzerali očakávaný začiatok diamantu medzi futbalovými súťažiami, Ligu majstrov. So štartom základných skupín sme si pre teba pripravili nový projekt, v ktorom predstavujeme najväčšie futbalové hviezdy súčasnosti a ich smrtiace zbrane. V prvom diele sa objavujú futbaloví monarchovia, polobohovia, či hráči, ktorí sa k tomuto statusu nezadržateľne blížia. Obuj sa do rovnakých kopačiek a zaži nezameniteľný pocit.

tiempo

1. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) - Nike Mercurial Superfly V "Lock in. Let it loose"
Hlavnú tvár spoločnosti Nike nemusíme bližšie predstavovať. Portugalská megahviezda netrpezlivo očakáva príchod piatej kapitoly svojho príbehu zobrazeného do kopačiek vlastnej kolekcie. Ničmenej do tej doby obula rozžhavený motor kopačiek Superfly z kolekce "Lock in. Let it loose".

tiempo

2. Lionel Messi (FC Barcelona) - adidas Nemeziz Messi 17 "White/Legend ink/Energy blue"
Lionel Messi skolil v prvom zápase základných skupín dvoma gólmi taliansky Juventus a pomyseľne tak pokrstil svoje nové strelivo s motívmi argentínskej vlajky. Vďaka osviežujúcemu dizajnu vynikne jeden z najlepších futbalistov histórie ešte viac, dá sa to vôbec?

tiempo

3. Paul Pogba (Manchester United) - adidas PureControl 17 "Thunder Storm"
Chobotnica Paul predstavuje nastupujúcu generáciu vládcov futbalového sveta. Sebavedomý a dominantný záložník Červených diablov obúva kopačky z rady PureControl. Energia blesku v spojení s nezastaviteľným Francúzom, pôsobivé!

tiempo

4. Robert Lewandowski (FC Bayern Mnichov) - Nike Hypervenom Phantom DF "Lock in. Let it loose"
Možno najobávanejší strelec, mníchovský sniper sa v posledných rokoch posunul do úplnej svetovej extratriedy. Žiadna svätyňa, ani brankár nie sú pre neho prekážkou. Polský elegán obúva kopačky Nike Hypervenom, vďaka ktorým potrebuje nekompromisný zabiják zbrojný pas.