TOP 12 tipov na darček od Ježiška

Vianoce nemusia nutne znamenať ponožky, voňavky a otrepané "Ďakujem, Ježiško," prednesené čisto z povinnosti. Preraď na vyšší stupeň a vyber vianočné darčeky, ktoré rozžiaria slávnostný večer a prinesú ozajstnú, nefalšovanú radosť. Aby si nabral inšpiráciu, tak sme pre Teba vytipovali top 12 futbalových darčekov, vďaka ktorým bude tohtoročný Ježiško spomínaný ešte veľmi dlho.

Nike Mercurial Vapor Elite Neymar Jr

A pretože sú tie Vianoce, rozhodli sme sa tiež nadeľovať. Na našom e-shope získaš ku každému nákupu nad 200 € darček zdarma, a aby toho nebolo málo, tak pri akomkoľvek nákupe nad 200€  ti tovar doručíme domov úplne grátis! Navyše platí predĺžená doba na vrátenie tovaru, takže ak sa netrafíš do veľkosti, môžeš tovar vrátiť alebo vymeniť až do 31. 1. 2019. Ako čerešničku na torte sme pre Teba pripravili špeciálny adventný kalendár, kde každý den nájdeš unikátný zľavový kód na vybraný výrobok.

Všetci futbalisti sa zrejme zhodnú, že kopačiek nie je nikdy dosť. Rozbaliť pod vianočným stromčekom novej strelky je teda úplná extáza. Bez pochýb by sa tam skvele vynímali napríklad obľúbené Predatorky od adidasu alebo napríklad raketové Nike Mercurial. Zima je navyše sezónou umelých trávnikov, zabalíš si  nové turfy, určite neurobíš krok vedľa

Do nadchádzajúcich chladných mesiacov príde bezpochyby vhod tiež funkčné prádlo, ktoré zachováva ničím nerušený tepelný komfort za akýchkoľvek podmienok. Pre gólmanov je potom jednoduchou voľbou darovanie brankárských rukavíc, s ktorými budeš neohrozene chrániť svoje tri tyče počas druhej polovice sezóny.

Existuje však celý rad ďalších futbalových darčekov, ktoré skrátka nikdy neomrzí. Futbalové lopty, chrániče alebo dresy svetových veľkoklubov z nášho fanshopu pre zarytých fanoušikov, výber je skutočne široký.

Aby sme ti to uľahčili, vybrali sme za náš tím týchto 12 najlepších darčekov.