Nike Tiempo Legend 8

Stálica medzi kopačkami. Nenahraditeľný legendárny model Tiempo Legend znovu priťahuje pozornosť, a to svojou novou, už ôsmou generáciou. Opäť si prídu na svoje milovníci kvalitnej kože, ktorá je navyše podporená aj novými technológiami. Čo všetko je nové?

Nike Tiempo Legend 8

Do očí bijúca je predovšetkým zmena u vzoru na zvršku kopačiek. Diamantová mozaika bez jediného švu zaisťuje minimálnu absorpciu vody a bahna pri hre na podmáčaných terénoch, zároveň je zárukou väčšej výdrže kopačky, pretože nehrozí klasické opotrebenie práve v oblasti švov.

Nike Tiempo Legend 8

Inžinieri z Nike však zapracovali aj na vnútornej výstavbe kopačky. Vďaka údajom z Nike Sport Research Lab sa im podarilo vyvinúť nový Flyknit Fit Tunnel, ktorý obopína chodidlo v prostrednej časti a poskytuje tak väčšiu podporu a stabilitu aj pri najostrejších zmenách smeru. Ďalšie vymoženosti, ktoré spoznali svetlo sveta, je Quadfit mesh. Jedná sa o výstelku na špičke kopačky nadväzujúca na spomínaný Flyknit Fit Tunnel. Hlavnou úlohou je zamedziť rozťahovanie kože a pohodlne uložiť každú nohu, nehľadiac na jej tvar alebo veľkosť.

Nike Tiempo Legend 8

Ôsma generácia kopačiek Tiempo debutuje v kryštalicky čistej bielej a modro-čiernej farebnej kombinácii. V posledných mesiacoch však bolo veľa svetových hráčov ako napríklad Virgil van Dijk videný v neortodoxných maskovaných čierno-bielych prototypoch, ktoré si futbaloví fanatici doslova zamilovali. Nike tak sľúbilo, že sa do budúcna môžeme tešiť aj na toto farebné prevedenie.

Získaj svoj pár Nike Tiempo Legend exkluzívne len v Top4Football.

Mikoláš Bartoš - Top4Football.