Porovnanie top kopačiek

"Nike, adidas nebo Puma?"

Ako najmodernejšia futbalová špeciálka ponúkame produkty troch najzásadnejších športových značiek na trhu - Nike, adidas a Puma. Vo veľa veciach sa výrazne líšia, zároveň majú toho veľa spoločného. Z roka na rok posúvajú hranice možného, ​​snažia sa poskytnúť hráčom najlepšiu možnú kopačku, s ktorou budú úplne spokojní. Každá z týchto značiek má svoju pýchu, monumentálnu kopačku reprezentujúci kreativitu a vyspelosť samotnej spoločnosti. Rozhodli sme sa je pre vás porovnať a zobraziť ich prednosti, ale tiež aj nedostatky. Tak poďme na to!

Nike Mercurial Superfly

Pre naše porovnanie sme si vybrali tri páry kopačiek, ktoré najjasnejšie zobrazujú ideály tejto značky. Ikonická kopačka Nike Mercurial Superfly, revolučná myšlienka firmy adidas v podobe kopačky ACE 17+ PureControl a jedna z najľahších kopačiek na svete Puma evoSpeed ​​17 SL.

Oregonská značka s legendárnou fajkou posúva svoj tromf k dokonalosti. Kopačka Nike Mercurial si za roky svojej existencie prešla odvážnymi inováciami a pokusmi. Od použitia karbónu cez Flywire vlákna až k dnešnej podobe. Technologicky vystupuje z radu. Vynikajúci pri hre, stabilné a flexibilné pri zmenách pohybu. Tkaná technológie Flyknit dáva kopačke nový rozmer. Kopačka je výsledkom mnohoročnej práce. Dá sa ešte vôbec zlepšovať?

adidas ACE purechaos

Adidas v roku 2016 spôsobil obrovský boom. Na svet prišla jedna z najodvážnejších a najprogresívnejších kopačiek, čo futbalový svet videl - ACE 17+ PureControl. Prvý svojho druhu. Prispôsobivý materiál Primeknit umožňujúce dokonalý dotyk s loptou vďaka zvršku bez šnúrok. Úplne komfortný pocit vďaka technológii Boost, na ktorej je postavená vložka kopačky. Niektorý z nás by sa mohli obávať kopačky bez šnúrok, avšak po prvom nazutí zistíte, o ako unikátnu kopačku sa jedná.

Puma evospedd

Ako predbehnúť ostatné? Byť najrýchlejší! Týmto heslom sa riadi vývojári značky Puma, keď vytvorili skvost menom evoSpeed ​​17 Superlight. Kopačka tak ľahká, že ani nebudete cítiť, že jej máte na nohe. Váži iba 146 gramov! Výnimočná kopačka pre dokonalé okamihy. Áno, presne tak. Očakáva sa, že túto kopačku budete mať na sebe pri rozhodujúcich chvíľach zápasu. K tomuto je stvorená.

Vybral si si svojho favorita? Každá z týchto kopačiek vyčnieva v niečom inom. Avšak jednu vec majú spoločnú. Všetky z nich nájdeš v našich predajniach Top4Football, kde tí poradíme, ktorá z nich sa najlepšie hodí tvojmu hernému charakteru!

Jakub Jonáš - Top4Football