Po–Pi: 09:00 – 17:00 02 33 056 449
Prihlásenie
 • Prihlásenie

  Prečo sa registrovať?

  Vďaka registrácii získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
  Registrovať

Séan Garnier v Top4Football

Príliš často sa vám nepošťastí, že do vašej predajne zavíta majster sveta vo Freestyle. Séan Garnier prišiel v rámci svojej návštevy Českej republiky predstaviť svoj pouličný koncept hry Urbanball, stretnúť sa s nadšenými priaznivcami a ako vždy rozdať pár "jasličiek".

Zrejme najznámejší Freestyle futbalista sveta, Séan Garnier, najprv ozdobil veľkolepý turnaj Touch the speed, aby následne dorazil do našej pražskej predajne ukázať svoje ikonické umenie. Niekoľko desiatok mladých obdivovateľov malo šancu sa stretnúť priamo so Séanom a zasúťažiť si v disciplínach Panna a Freestyle. Hralo sa o skvelé ceny a tiež o obdiv majstra sveta. Vži sa do atmosféry popoludnia v Top4Football vďaka videu z akcie, ktoré nájdeš nižšie.

Séan chalanom tiež predstavil svoj projekt Urbanball združujúci mladých hráčov, ktorí sa chcú baviť a rozvíjať svoje technické zručnosti. Urbanball je disciplína kombinujúca futbalové zručnosti s tancom a akrobaciou a hrá sa so špeciálnou Urban loptou, ktorú už zoženieš u nás v Top4Football. Cieľom je sa baviť. Stačí ti len lopta a tvoj vlastný štýl.

Jakub Jonáš - Top4Football.