FOOTBALL BOOT SALE – Zľava až 60 % na vybrané kopačky KÚP TERAZ

Repre boot spotting

Pikatné derby medzi Slovenskom a Maďarskom je úspešne za nami. Na domácej pôde sme uhrali víťazstvo 2:0 a urobili tak výborny vstup do kvalifikácie na EURO 2020. Čo obuli naši reprezentanti? Poďte s nami pozrieť.

Juraj Kucka - Nike LEGEND 7 ELITE SG-PRO

Juraj odmakal celých 90 minút. Nenápadny bojovník, akého potrebujeme. Urobil veľa špinavej roboty a aj vďaka nemu sme sa mohli radovať z víťazstva. Juraj pre tento zápas obul kopačky Nike Tiempo Legend z kolekcie Game Over.

Juraj Kucka

Martin Dúbravka - Nike VAPOR 12 ELITE SG-PRO AC

Prvý polčas mohol presedieť na kávičke, tak dobre si zadirigoval obranu, v polčase druhom vytiahol zopár spoľahlivých zákrokov pri centroch a strelách. Martin obul model Nike Vapor 12 Elite z kolekcie Raised to Concrete.

Dúbravka

Ondrej Duda - adidas X 18+ SG

Ondrej potvrdil streleckú formu z bundesligy, tento post (podľa jeho vlastných slov) mu nesedí, no pracoval na veľkom priestore a aj keď sa netlačil do pokutového územia, výborne odskakoval z hrotu a súperovej obrane poriadne motal hlavu v poli. Ondro presedlal z modelovej rady Nemeziz práve na model X18+ a vyzerá to tak, že mu sedia na výbornu.

Duda

Albert Rusnák Nike PHANTOM VSN ELITE DF SG-PRO AC

Futbalový bavič, dobré nábehy z druhej vlny, krídlo zbiehajúce dovnútra, americké sebavedomie, pritom v bránení zodpovednosť a disciplína. Viac slov asi ani netreba. Bol to jeho deň a vidieť ste ho mohli v Nike Phantom Elite z kolekcie Game Over.

Rusnak

Marek Hamšík Nike VAPOR 12 ELITE FG

Rovnako ako Martin Dúbravka, tak aj Marek siahol po kolekcii Game Over. A aký koment k nemu? Legenda, kapitán, líder, hviezda, vzor v pracovitosti.

Hamšík

Milan ŠkriniarNike PHANTOM VENOM ELITE SG-PRO AC

Výborne čítal súperove nábehy, včasným dostupovaním a pozičnou hrou odoberal lopty, často sa ocitol v situáciách 1:1 a poradil si, dobre pokrýval priestor pred šestnástkou, adresná rozohrávka. Milan sa objavil v modeli Phantom Venom.