PUMA ONE

Kopačky Puma, ktoré upútajú tvoju pozornosť!

Puma pred novou sezónou mieša balíčkom svojich kariet a prináša úplne nové silo Puma "ONE". To značí, že sebavedomá značka už ďalej nebude pokračovať s kopačkami evoSpeed ​​a evoTOUCH. Nová kopačka, ktorá už názvom prezrádza svoju motiváciu byť najlepší, si rozhodne zaslúži pozornosť. Poďme sa na ňu pozrieť.

Značka s šelmou v znaku sa odhodlala k razantnému kroku. Riskantné? Uvidíme. Jedno je isté. Končia modely evoSpeed ​​a evoTOUCH, z ktorých si nová Puma "ONE" vezme kľúčové technológie a výrazné rysy.

Mohla by splniť želanie istých hráčov, ktorí boli doteraz futbalovými značkami opomínaný. Vznikajú kopačky pre rýchlych hráčov, dominantných silových hráčov či tvorcov hry. Ale čo tí ostatní, ktorí do týchto kategórií nespadajú? Puma ONE predstavuje novú cestu, ako tvoriť kopačku. Kombinuje rýchlosť, presnosť a stabilitu. Nevídané!

Na svete je veľa hráčov, ktorí požadujú spojenie všetkých vlastností do jednej kopačky. Puma ONE sa odhodláva toto prianie splniť. Revolúcia začína? Už čoskoro k dostaniu v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football

kopačky Puma one