KOPAČKY PUMA EVOTOUCH

"Kopačky s dotykom precíznosti"

Už je to nejaký čas, čo sme si predstavili revolučnú kopačku Puma evoTOUCH designovanú  s členkovým límcom evoKnit. Po kľudnom období však prichádza najmladšia generácia kopačiek rozvíriť prach. Tretia a štvrtá farebná kombinácia vniká na pódium s eleganciou a šarmom. Technologicky vycibrená kopačka však potrebovala dodať štýl. Biely a čierný štýl.

Kopačky Puma evoTouch.

Vývojári Pumy pracovali veľmi usilovne. Tak dlho skrývali svoj klenot v rukáve, aby potom s pompéznosťou uzrel svetlo sveta. Vydali sa svojou vlastnou cestou, vylepšovali, zhromažďovali poznatky hráčov a výsledkom je kopačka evoTOUCH. Značka zostala u legendárneho koženého materiálu. Vylepšila ho, zvršok je tenší, mäkší a zlepšila sa aj  priľnavosť pri kontakte s loptou. Jedinečné technológie doprajú tvojej nohe maximálny komfort.

Kopačky Puma evoTouch.

Musíme však podotknúť, že aj napriek technologickým posunom sa Puma často stretávala s negatívnymi názory týkajúce sa dizajnu. Nepresvedčivý, mdlý, niekedy až nevkusný. Na to zabudnite! Nespočetnekrát omieľané príslovie v jednoduchosti je sila sa zaryla dizajnérom do mysle. Vytvorili dva osobité návrhy, ktoré sa vzájomne priťahujú. To súznenie je vidieť na prvý pohľad. Nepoškvrnená, pôvabná biela, na odvrátenej strane temná miestami až magická čierna. Do toho prvky svietivé oranžovej, ktorá zvýrazňuje línie loga značky. Puma posúva figúrkami na čiernobielej šachovnici.

Jakub Jonáš - Top4Football