PUMA PREDSTAVUJE SUPER ĽAHKÉ KOPAČKY EVOSPEED ​​SL-S S NOVÝM ZVRŠKOM Z MIKROVLÁKNA.

PUMA predstavila nové super ľahké kopačky evoSpeed ​​SL-S s novým extrémne odolným syntetickým zvrškom pre každodenné nosenie. Minulé leto boli uvedené kopačky evoSpeed SL určené pre zápasy. Teraz PUMA prináša nové evoSpeed ​​SL-S pre hráčov, ktorí potrebujú pocit dokonalej ľahkosti tiež počas tréningu. Hráči PUMY, ako sú Sergio Agüero, Marco Reus, Antoine Griezmann a Marco Verratti, obujú nové evoSpeed ​​SL-S vo farbách žiarivej žltej a atómové modrej. 

Výsledkom kombinácie super ľahkej konštrukcie kopačiek evoSpeed ​​SL a nového jednovrstvového vrchného materiálu z mikrovlákna sú maximálna rýchlosť a odolnosť pre každodenný tréning. Nový mäkký a odolný syntetický materiál poskytuje pohodlie, stabilitu a citlivejší kontakt s loptou. Flexibilné a zároveň stabilné ukončenie podrážky PUMA SPEEDTRACK umožňuje hráčom rýchle zmeny smeru. Tie sú ďalej podporené rozvrhnutím klincov, ktoré vylepšujú reakčnú schopnosť hráčov.

PUMA tiež predstavila novú farebnú verziu kopačiek evoSpeed ​​SL, ktoré sú aj naďalej kľúčovým produktom futbalovej kolekcie značky PUMA. Novinkou je tiež bunda Vent Thermo-R Jacket so špeciálnymi vetracími otvormi, ktoré sa prispôsobujú pohybu a poskytujú zlepšenú termoreguláciu v chladných, veterných a vlhkých podmienkach.