Priprav sa na zimu ako profesionál

Áno, je to tak. Prichádza to ukrutné obdobie, ktoré väčšina futbalistov nemá rado. Bohužiaľ však nie sme v slnečnej južnej Európe, kde sa dá prežiť len s kraťasmi a ľahkou mikinou. Keby bola zima súperom, asi by boli terčom nabrúsených kolíkov kopačiek. Preto sme pre teba pripravili nevyhnutnosti, ktoré by nemali chýbať v tvojej výbave, aby si ju strávil v pohodlí a úplnom komforte.

Stuhnuté svaly a končatiny, štípanie tváre a nenávidené šliapnutie na zamrznutý palec na nohe. Nešlo by tieto chladné mesiace rovno preskočiť? Táto rečnícka otázka padla pred nie jedným tréningom vo futbalovej kabíne. Veril by si, že tomu môžeš byť koniec? Že sa budeš na vychladnutou umelú trávu tešiť? Je tomu tak. S našimi nevyhnutnosťami budeš trénovať ako profesionál.

Úplným základom je v mrazivom počasí funkčné prádlo. Odporúčame sa vybaviť dlhým prádlom aj na nohy, cez ktoré následne navlečeš tepláky. Ponúkame ľahké, ale aj flísové materiály, ktoré spoľahlivo zadržujú teplo.

Připrav se na zimu s funkčním prádlem

K správnemu zahriatiu a dostatočnému komfortu postačí jedna vrstva teplejšieho materiálu. Či už sa jedná o funkčné prádlo alebo mikinu, či tepláky. Vďaka úzkym strihom ti mikina a tiež bunda skvele padnú a umožnia ti neobmedzený pohyb.

Připrav se na zimu jako profesionál

Zbrusu novou inováciou do zimy je moderný nákrčník  Nike Strike Snood, ktorý ti vďaka vlnovitému dizajnu plne padne okolo krku, umožní ti voľné dýchanie a komunikáciu cez dierkovitý panel. Navyše v ňom budeš vyzerať nebezpečne. Staneš sa zimným bojovníkom.

Nákrčník Nike Strike Snood

Doplníš si nákrčník párom rukavíc, tak nad zimou jednoznačne víťazíš. Zima a nepriaznivé podmienky spomaľujú. Tie však zrychlíš.

Připrav se na zimu jako profesionál

Připrav se na zimu jako profesionál

Jakub Jonáš - Top4Football.