ADIDAS PREDATOR JE SPÄŤ.

JEDINEČNÉ PREDSTAVENIE KOPAČIEK NA SLOVENSKU.  

Legenda je späť. Adidas predstavil znovuzrodenie legendy v podobe kopačiek PREDATOR. No a my sme samozrejme boli pri tom. Hlavnými tvárami celej akcie boli, legenda slovenského futbalu Robo Vittek, ktorý samozrejme obúval predchodcu novej generácie, youtuber Exploited, raper Pil C a celým programom predstavenia novej kolekcie nás sprevádzal Joe Trendy.

adidas představení

Chalani vytvorili príjemnú atmosféru,  rozdali zopár autogramov a s veľkou ochotou aj úsmevy do fotoobjektívou. Nechýbali ani súťaže pre študentov súkromnej športovej strednej odbornej školy na Sklodowskej ulici v Bratislave v podobe kvízu. Za správne odpovede si odniesli tričká Predator.

No a čo hovoria tváre PREDATOR na novú generáciu?
Robo Vittek: „Som veľmi rád, že kopačka Predator sa vracia. Spracovanie akým kopačka disponuje spríjemní hru mladej generácii.“
Exploited: „Sú veľmi pohodlné, cit na loptu je výborný. Čo viac dodať, sú proste super.“
Pil C: „Tenký materiál, z ktorého je kopačka  je veľmi komfortný. Cítiť, ako keby som mal papučky na nohe. Totálne pohodlie“

adidas predator

Legenda bola predstavená a čaká aj na teba aby si v nej zažiaril. Kopačky budú v predaji od 29. 11.2017. Neváhaj a prebuď v sebe kontrolu nad loptou a pocit istoty. Objednávaj cez náš e-shop Top4football.sk alebo nás navštív osobne.