Kopačky Nike Tiempo Pirlo

"Limitovaná edícia kopačiek, ako poďakovanie legende svetového futbalu."

Fenomén od roku 1994. Obrovská osobnosť, plnofúz a herná inteligencia, s ktorou neúnavne ohromuje fanúšikov po celom svete. Andrea Pirlo, chlapík, ktorý si robil veci vždy po svojom, vlastnou cestou, bez lačnej túžby po sláve, iba s chuťou hrať ten najlepší futbal. Všetkými dlho očakávaná pocta je tu! Talianskej legende, ktorá dozrieva s vekom. Áno, presne ako to najlepšie víno. Inšpirácia pre vlastnú kolekciu kopačiek. Poďte sa s nami na tieto krásky pozrieť! No a, na zdravie! 

Kopačky Nike Tiempo Pirlo

Spoločnosť Nike vzhliadala pri výrobe tejto unikátnej kopačky k Pirlovej vášni mimo futbalové ihrisko – výrobe vína. Spojenie fenomenálneho futbalistu a vína siaha až do jeho detstva. Pirlo vyrastal pri zbieraní hroznového vína z miestnych viníc, čo viedlo k jeho neskonalej vášni a tiež  k otvoreniu rodinnej vinárne Pratum Coller. 

Kopačky Nike Tiempo Pirlo
 
Dizajn kopačky Nike Tiempo 6 „Pirlo“ ilustruje typickú vínovú farbu odrody Merlot. Nechýba ani metalicky zlaté logo rodinnej vinárskej spoločnosti, talianska vlajočka na šnúrkach a štyri taktiež zlaté hviezdy na päte a podrážke kopačky znamenajúce počet talianskych titulov majstrov sveta. Vyobrazené sú tiež na krabici, ktorá dodáva celej kolekcii výnimočnú príchuť. Kopačky sú zabalené po vzore vína spoločne s náhradnými korkovými vložkami pre pocit extra triedy. 

Kopačky Nike Tiempo Pirlo

Vínovo sfarbená ikonická kopačka Tiempo s decentnými zlatými elementmi. Čo viac si priať! Kopačka odrážajúca Pirlovu povahu premýšľavého muža, kmotra futbalu a učebnicového futbalistu. Jednoducho, bellissimo! 

Nike Tiempo Pirlo k dostání exkluzivně jen na našem webu a kamenných prodejna!

Jakub Jonáš - Top4Football