Oficiálne predstavenie adidas Nemeziz priamo z Londýna

Je to tu! Deň D je práve predo mnou! Mám tú obrovskú česť zastupovať Top4Football na evente v Londýne! Žijem si svoj sen, all inclusive, 5tich hviezdičkový hotel a neskutočný zážitok, ktorý mi už nikto nevezme!

Celá akcia začala premietaním videa o kopačkách NEMEZIZ. K premietanie boli pridané skvelé laserové a zvukové efekty a všetkých prítomných táto premietacie show doslova oslnila, vrátane mňa! Lenže to nebolo všetko. Po skončení zhruba dvojminútové videoshow znenazdania zhasli svetlá v hale. Následne prišiel šokujúce okamih! Na pódiu sa pod svetlami reflektorov objavila trojica hráčov Hakan Calhanoglu, Jesse Lingard a Timo Werner s kopačkami NEMEZIZ v ruke!

adidas nemeziz

Táto trojica hráčov stála úplne nehybne na pódiu ako sochy. Všetci okolo sa tlačili, aby ulovili čo najlepšie snímky hráčov, ktorý sotva sme nafotili pár fotiek, už bola v hale zase tma.

Zrazu reflektory Namieril na druhú stranu haly, kde spadli závesy a objavila sa obrovská klietka na street futbal! Wow! Show ako má byť, lenže týmto to nekončilo. V klietke stáli TheF2Freestylers! Predviedli svoje umenie s balónom a zožali zaslúžené ovácie! Toto bola paráda!

adidas nemeziz

Po ich predstavení sme sa presunuli od klietky opäť k hlavnému pódiu. Tu nasledovala pravdepodobne najväčšia udalosť celej akcie! Na javisko dorazili Ander Herrera a Jesse Lingard s pohárom pre víťaza Európskej ligy! Tak toto asi nikto nečakal! Dvaja svetoví hráči, a ešte k tomu s týmto krásnym pohárom! Moderátor sa ich následne pýtal, koho tipujú na víťaza finále Ligy Majstrov. Kým Jesse Lingard prial víťazstvo Realu Madrid, Ander Herrera odpovedal diplomaticky: "Je mi to celkom jedno. Zaujíma ma to len kvôli tomu, že s jedným z nich budeme bojovať o Európsky superpohár. "Huh, toto všetko vidieť na vlastné oči! Neskutočný zážitok a som za to nesmierne rád! Avšak večer ešte nekončil!

Teraz nás čakala približne hodinová pauza, kde sme si mohli fotiť kopačky, skúšať si fotokabínky a ďalšie skvelé atrakcie, ktoré pre nás adidas pripravil. Event potom pokračoval koncertom Abra Cadabra, Astroid Boys a Desiignera. Skvelá hudba a atmosféra! Všetci športoví nadšenci bez ohľadu na národnosť spolu začali tancovať a baviť sa ! V hale sme boli až do poslednej možnej chvíle.

Toto bol super zážitok! Plný emócií sa odoberám na hotelovú izbu. na tento večer len tak nezabudnem.

adidas nemeziz

Ráno nás potom čakal workshop priamo od dizajnérov kopačiek NEMEZIZ. Predstavili nám je ako na prvý pohľad nezvyčajné a zvláštne, ale po ich nasadení každý uzná, že sú komfortné, pevne drží na nohe a dodávajú skvelý cit pri ko ntaktu s loptou. Výrobcovia nám tiež ukázali rôzne prototypy, ako mohla topánka vyzerať.

Po skončení krátkeho workshopu sme sa vydali smer Praha. Zážitok z celej akcie bol parádny a som neskutočne rád, že som tu mohol byť!

The Johny - náš zástupca, ktorý bol priamo na akcii v Londýne