Oficiálna lopta Champions League

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Prečo sa registrovať?

Vďaka registrácíí získaš množstvo výhod

  • Zdieľanie uživateľského účtu medzi všetkými našimi eshopmi
  • Predvyplnenie osobných údajov v objednávke
  • Sledovanie stavu vašej objednávky
  • Možnosť uplatniť zľavové kupóny
Registrovať
Košík je prázdny.

Od 17. 1. do 21. 1. doprava zadarmo od €20.

Veľkolepá show štartuje!

Predstavujeme oficiálnu adidas loptu pre Champions League

S potvrdením o rozlosovaní základných skupín Ligy majstrov už nič nebráni tomu, aby sa naplno rozbehla najzábavnejšia a najnapínavejšia futbalová súťaž Európy. Ničmenej, adidas pri lose vybehol zo svojej stajne pravdepodobne s tou najdôležitejšou vecou, bez ktorej by takáto veľkolepá show nemohla odštartovať. Oficiálna lopta Finale 17, ktorá spôsobí radosť, smútok a ďalšie úžasné zážitky. Futbalové hviezdy sú pripravené.

Podobne ako najnovšia kolekcia kopačiek od troch prúžkov nesie lopta názov Thunderstorm. Očakáva sa, že od začiatku odistí poistku a rozpáli neuhasiteľnú energiu futbalových akcií. Ikonické hviezdy sú vyplnené vzrušujúcou modrou s tyrkysovými škvrnami.

Adidas razantne nemení svoju pýchu, pridáva jej jemný lesk a šarm modernej doby. S týmto dizajnom lopty sa budú snažiť veľkokluby v skupinovej fáze ožiariť pódium a ukázaž svetu svoj um. My sa tešíme už teraz, čo ty?

lopta adidas

Jakub Jonáš - Top4Football

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadruješ súhlas s ich použitím. Ďalšie informácie.