Oblečme sa do národných farieb

Blížia sa prvé jarné kvalifikačné súboje našich Sokolov o postup na Majstrovstvá sveta v Rusku a je potrebné ukázať hráčom, že celý národ stojí za nimi. Top4Football nie je výnimkou a ako servisný partner Nike pre Slovenský futbalovú reprezentáciu prináša množstvo doplnkov pre správne fanúšikovanie, ktoré nájdeš dostupné na našem webu.

Silu Slovenského dresu okrem športovcov a našich zákazníkov vyskúšali aj vzácne návštevy priamo na predajni Top4Football v Bratislave v ulici Grösslingová 7. Medzi prvými nebol nik iný ako raper, ktorý ma na hip hopovej scéne raketový vzostup je aj veľkým futbalovým fanušikom, Pil C .  Hneď ako dostal svoj dres vytvorený na mieru, bol ohromený. Následne podobný názor s ním zdieľali aj jeho fanúšikovia po celom Slovensku. Vytvoriť si ho môžeš u nás aj ty!  

Na predajni sa zastavil aj známy slovenský youtuber Exp0ited, ktorý neváhal a dres si zaobstaral taktiež. Je fanúšikom španielského Realu Madrid a okrem neho podporuje aj našu reprezentáciu. 

Samozrejme veľké prekvapenie náš čakalo na záver, keď si po dres  prišiel aj sám Ego zo skupiny Kontrafakt. Ego je fanúšikom viacerých športov a futbal medzi nich samozrejme patrí. Sleduj našich reprezentantov v národných farbách a nezabudni  držať palce v nasledujúcich kvalifikačných kolách, rovnako ako naši vzácny hostia. Ostaň s nami a sleduj nás naďalej, pripravujeme ďalšie prekvapenia.

Pil ego