Pocta pre Slovenskú futbalovú reprezentáciu v podobe nového dresu 

Spolupráca Slovenskej futbalovej reprezentácie a Nike funguje už 3. rok po sebe. Dvaja partneri sa znova stretli aby hrdým Slovákom predstavili nový reprezentačný dres. Niet pochýb o tom, že v tomto roku mali sokoli spod Tatier jeden z najsilnejších tímov.

Nastal čas, aby naši chlapci obliekli niečo nové, výnimočné. Kto iný by sa o to mal postarať partner Slovenskej futbalovej reprezentácie spoločnosť Nike.

Farebná schéma ostáva verná slovenským národným farbám bielej, modrej a červenej. Biela základňa, modré vzory na ramene a červené pruhy na zadnej strane. Okrem loga Slovenského futbalového zväzu, na drese nemôže chýbať slovenský dvojkríž na srdci.

Nový dres slovenské reprezentácie

Koho môžete v novom drese obdivovať?

V súčasnosti hrá v Miláne, zbiera zážitky a skúsenosti v jednej z najlepších líg sveta – Milan Škriniar. Defenzívny pilier a nádej slovákov, ktorý má len 23 rokov.  Na našej pevnej defenzíve spolupracuje s kapitánom reprezentácie Martinom Škrteľom. Skúsený 33-ročný stopér, ktorý odohral viac ako 300 zápasov za anglický Liverpool stále dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa a je pripravený na všetko.

Marek Hamšík. Meno, ktoré hovorí samo za seba a nepotrebuje komentár. Dirigent a tvorca našej hry,  svojimi schopnosťami prináša do tímu všestrannosť, či už v podpore defenzívy alebo ofenzívy. Skúseného stredopoliara podporuje v strede zálohy mladučký kolega zo španielskej Celty Vigo, hrajúci vo vynikajúcej forme. Reč nie je o nikom inom ako o Stankovi Lobotkovi.

Nový dres slovenské reprezentácie

Nastal čas vrátiť sa na cestu a zopakovať  úspech z roku 2010, keď Slováci prekvapivo zvíťazili nad obávaným Talianskom v Južnej Afrike a postúpili do vyraďovacích bojov.

Ako servisný partner Nike pre slovenskú futbalovú reprezentáciu a oficiálny distribútor merchendasingovej kolekcie Ti prinášame možnosť zaobstarať si dres práve u nás. Dres a ďalšie kúsky z novej kolekcie si môžeš najskôr zakúpiť na štadióne Antona Malatinského v Trnave, kde sa naši chlapci 31.5.2018 o 20:45 prvýkrát predstavia v novej kolekcii proti zvučnému súperovi z Holandska. Samozrejme dres si čoskoro môžeš zakúpiť aj u nás na e-shope www.top4football.sk alebo v predajni na Grösslingovej 7 v Bratislave.

V sobotu 2. 6. 2018 nepremeškaj príležitosť nechať si nový dres podpísať  Milanom Škriniarom, Marekom Hamšíkom, či Stankom Lobotkom a to exkluzívne na predajni Top4Football v Bratislave od 10:00. 

Teším sa na Teba. 

Tím Top4Football