Nový domáci dres Realu Madrid

Dres spájajúci minulosť a budúcnosť, španielsky veľkoklub predstavuje nový domáci dres pre sezónu 2019/20. Zdobia ho zlaté detaily inšpirované kráľovskú korunou, ktoré dopĺňa charakteristický biely podklad.

Real Madrid je klub pýšiaci sa jednou z najimpozantnejších zbierok trofejí z klubovej scény - rekordnými 13 trofejami z Ligy majstrov aj 33 domácimi titulmi. Bohatá história sa odráža v signifikantnej bielej farbe doplnenej o zlatú odkazujúcu klubovú dominanciu. Čistý a moderný dizajn zase stvárňuje hlad po úspechoch, ktoré klub nielen očakáva, ale doslova vyžaduje.

Nový domácí dres Realu Madrid

Pri návrhu dizajnu našiel adidas inšpiráciu pre zlatú farbu v kráľovskej korune, ktorá je spojená s klubovým znakom od roku 1920. Korunu pripomínajú tiež zlaté kruhy, ktoré sa nachádzajú nad lemami oboch rukávov, aj ikonická trojica pruhov na ramenách. Práve zmysel pre symetriu a decentné zlaté prvky vytvára dojem výnimočnosti. Aj cez mnohé vydarené modifikácie, ktoré adidas doplňoval ku snehovo bielemu podkladu, fanúšikovia cítia, že práve zlatá je tým pravým odrazom klubovej hrdosti.

Nový domácí dres Realu Madrid

V očiach fanúšikov má nový dres stelesňovať neutíchajúci hlad po trofejách, ktorý Real neopúšťa od roku 1920, kedy získal od kráľa Alfonza XIII. kráľovský titul. Neopustil ho ani pri slávnych víťazstvách na európskej scéne v 50. rokoch, ani pri nedávnych triumfoch v Lige majstrov. Vo všetkých týchto érach mal madridský klub výnimočné dresy. A bude to platiť aj v budúcej sezóne.

Nový domácí dres Realu Madrid

Nový domáci dres Realu Madrid si môžeš zaobstarať od 14. júna na e-shope a kamenných predajniach Top4Football

Jakub Jonáš - Top4Football.