Nový domáci dres Paris Saint-Germain

Veľa rokov vzájomnej spolupráce a ďalšie na obzore. Nike a Paris Saint-Germain v týždni oznámili dlhodobé predĺženie svojho partnerstva, aby mohli predstaviť nový domáci dres pre nadchádzajúcu sezónu, ktorému dominuje vertikálny pruh reprezentujúci tri dekády spomienok s fajkou na hrudi.

Nový domácí dres Paris Saint-Germain

Už teraz jedna z najdlhšie fungujúcich spoluprác v športovom svete naberá nové obrátky. Nike a Paris Saint-Germain predĺžili svoje partnerstvo o ďalších niekoľko rokov. K oslave si pripravili nový domáci dres, s ktorým Parížania vybehnú na trávniky v nasledujúcej sezóne 2019/20. Ten načúva počiatkom vzájomnej spolupráce, a vracia tak na scénu dominantný vertikálny pruh. Práve tento objemný pruh je formovaný troma rovnomernými pásmi - bielym, červeným a opäť bielym. „Nový dres je naozaj pohľadný, v klasickom duchu a je príjemné vidieť späť tradičný klubový pruh,“ neskrýval nadšenie Kylian Mbappé.

Nový domácí dres Paris Saint-Germain

Nike sa podarilo previesť dedičstvo klubovej identity do modernej podoby, ktorý len zvýrazňuje charakteristiku parížskeho dresu. Niekoľko detailov doplňuje dres ako napríklad slovo "Paríž" na vnútornej strane goliera, ktoré zvýrazňuje spojenie medzi mestom, jeho ľuďmi a klubom.

Nový dres Paris Saint-Germain už čoskoro dostupný v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.