Nový domáci dres Arsenalu

Návrat troch pruhov. Adidas predstavuje nový domáci dres Arsenalu pre nadchádzajúcu sezónu, ktorý svojím moderným prevedením vzdáva česť ikonickým trikotom z minulosti. Debutová kolekcia obnovenej spolupráce nastavuje inovatívne tóny.

Zbrusu novému dizajnu dominuje klasická červená farba, ktorú dopĺňajú biele rukávy a kontrastný golier. Ten zdobí centrálny červený pruh ohraničený čiernou farbou. Tento farebný lem sa objavuje aj na rukávoch. Na drese nesmú chýbať charakteristické biele pruhy, ktoré v čisto bielej farbe vynikajú na červenom podklade. Adidasu sa tak podarilo dokonale priviesť späť históriu v súčasnej modernej podobe.

Nový domácí dres Arsenalu

Práve tento unikátny dres pomyselne začíná spoločnú púť Kanonierov s hrdou značkou s tromi pruhmi. „Arsenal vždy oplýval jedinečnou kultúrou, vďaka ktorej je v popredí inováciami, definuje hru a pritom stále ctí svoje hodnoty,“ vyzdvihol riaditeľ adidasu Vinai Venkatesham. „Sme nadšení, že s takým klubom môžeme spolupracovať, a pokračovať tak v rozvoji a posúvaní hraníc na ihrisku aj mimo neho typickým štýlom Arsenalu,“ doplnil. 

Nový domácí dres Arsenalu

V záplave nových trikotov pre budúcu sezónu sa "Gunners" nahlas prihlásili o pozíciu toho najzodpovednejšieho. Už čoskoro dostupné v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.