Nová technológia Nike Anti-Clog Traction

"Už zadne bahno na tvojich Nike kopačkách"

Každý futbalista ten pocit pozná. Ťažký zápas, nebezpečný protivník. Nie je čas na chyby, musíš zažiariť. A to najhoršie ešte len prichádza. Sychravé počasie a nepriaznivé podmienky. Klzký trávnik pripomínajúci bojové pole, kde každé pošmyknutie môže znamenať pohromu. Nočná mora. Čo s tým? Touto otázkou sa zaoberajú futbaloví vedci už dlhé roky. Spoločnosť Nike však prichádza s riešením. Technológia Anti-Clog Traction.

Kopačky Nike s technologií Anti Clog Traction

Hrať rýchlo aj v tých najťažších podmienkach. To je heslo, ktorým sa Nike riadi. Je to však možné na rozbitom trávniku, kde sa na podrážku kopačky zachytávajú trsy trávy a lepivé bahno? Teraz už áno. Úplne nová technológia Anti-Clog predstavuje vo futbale unikátnu novinku, ktorá zmení postrach v prednosť. 

Kopačka s neprehliadnuteľným znakom na päte obsahuje podrážku z prispôsobivého materiálu, ktorý sa pri absorpcii vody stáva odpudivým pre všetky nečistoty z nestáleho povrchu. Jednoducho povedané, technológia Anti-Clog funguje najlepšie, keď sa povrch špeciálnej vrstvy stane šmykľavým. Blato sa tak nezachytáva na podrážke, a nespomaľuje ťa tak pri prvých krokoch šprintu. 

Kopačky Nike s technologií Anti clog traction

Hráči po tréningu či zápase odchádzajú z ihriska so zanesenou podrážkou. Búchajú svoje kopačky o seba v snahe striasť posledné zvyšky trávy. Teraz už im nič podobného nehrozí. Osobne som túto novinku vyskúšal a ide o jednu z najpôsobivejších a najefektívnejších zmien za poslednú dobu. Progres, ktorým prechádzajú kopačky v modernej dobe, je až k neuvereniu. Tento sa však posúva za hranice možného. Tam, kde sa ostatní budú trápiť a upadať do zúfalstva, ty budeš kraľovať. S novou technológiou Anti-Clog.

Kopačky Nike s novou unikátnou technológiou podrážky zoženieš exkluzívne len u nás!

Jakub Jonáš - Top4Football