NIKE X EA SPORTS
HYPERVENOM 3

Polovica svetovej populácie sa považuje za futbalových fanúšikov. A zatiaľ čo si milióny už zaväzujú šnúrky, aby si vybehli von zahrať zápas, hranie hier EA SPORTS FIFA je ešte populárnejšie. Na každú minútu futbalu, ktorú odohrajú elitní hráči anglickej Premier League, pripadne 26 000 hodín videohier EA SPORTS, ktoré si zahrajú vášniví hráči na celom svete.

Limitovaná edícia Nike X EA SPORTS Hypervenom 3 predstavuje druhú obuv, ktorá bola vyvinutá v spolupráci s výrobcom hier FIFA. Grafické spracovanie na zvršku predstavuje odkaz na technológiu zachytenia pohybu, ktorá sa používa na opätovné vytvorenie pohybu najlepších svetových hráčov. Aj na päte sa nachádza reflexné označenie, ktoré je inšpirované ikonickým výkonovým pruhom vo futbalových videohrách FIFA. Ďalšie znaky evokujúce EA SPORTS sú zobrazené na výstelke, ochranných koncoch šnúrok a na škatuli.

Kúpiť ihneď

Pánska kopačka na pevný povrch Nike HyperVenom Phantom III Dynamic Fit poskytuje vynikajúci kontakt s loptou, kontrolu a energiu na odkop vďaka dokonale padnúcemu strihu a inovatívnemu rozvrhnutiu kolíkov.

Kúpiť ihneď

LEPŠIE KONTAKT S LOPTOU

Revolučný zvršok s 3D textúrou HYPERREACTIVE a technológiou All Conditions Control (ACC) zlepšuje kontakt s loptou a umožní jeho optimálne ovládanie za dažďa i za sucha. Technológia Nikeskin umožňuje lepšie obopnutie nohy pre prirodzenejšie pocit.

Kúpiť ihneď

KOMPLETNÁ KONŠTRUKCIA FLYKNIT

Kopacia plocha je väčšia vďaka asymetrickému šnúrovaniu, umožňuje tak lepší kontakt s loptou. Plát Nike HyperReactive je navrhnutý tak, aby ti umožnil rýchle obrátky a zmeny smeru na pevnom povrchu. Zvršok Flyknit s vláknami Dynamic Flywire poskytuje prispôsobivú fixáciu.

Kúpiť ihneď

Hbitosť a trakcia

Plát Nike HyperReactive má pružnú prednú časť pre odpruženú stabilitu, ktorá ti na pevnom povrchu umožní prudko zastaviť a rýchlo zmeniť smer. Usporiadanie kolíkov na vonkajšej strane poskytuje trakciu pre zrýchlenie, brzdenie a zmeny smeru do strany.

Kúpiť ihneď