Nike Neymar JR "Written in the stars"

Kolekcia kopačiek Nike nesúci meno futbalovej star

Pomyselný nástup Brazílčana Neymara je dokonaný. Spoločnosť Nike predstavila jeho novú vlastnú kolekciu kopačiek Mercurial Vapor. Pod názvom "Written in the Stars" vznikla kolekcia inšpirovaná cestou, ktorá premenila mladého hračku z internetu v dominantnú svetovú hviezdu. Od míľnikov za brazílsku reprezentáciu až po nezabudnuteľné góly v drese Barcelony. Poďme sa pozrieť na tieto krásky!

nike mercurial vapor njr

Poloboh Cristiano Ronaldo ešte neodovzdáva svoj pomyselný štafetový kolík hlavnej tváre americkej značky, ale energický Brazílčan u dostáva prvé náznaky, že má portugalský kráľ zdatného dediča a budúce športovú ikonu.

Potom, čo sa Neymar rozhodol, že už naďalej nebude reprezentovať silo Hypervenom, nebola iná voľba, ako prejsť k jeho osudovým kopačkám: "S kopačkami Mercurial som hral už ako dieťa, takže je to sen, mať na nich zobrazený môj životný príbeh a momenty , ktoré som zdieľal so svojou rodinou a najdôležitejšími priateľmi a spoluhráčmi. "

Dizajnom celej kopačky spoločnosť Nike ukazuje príbeh hráča, v ktorom Neymar napĺňa svoj osud, zahŕňajúce enormný tlak na jeho pleciach už od útleho veku. Vzdáva hold jeho krajine a rodine farbami brazílskej vlajky. Kopačka upútava svojou živou, juhoamerickú kombináciou farieb s grafikou súhvezdí, kde prítomné hviezdičky znázorňujú signifikantné momenty jeho kariéry.

nike mercurial vapor njr

Neymarov premiérový gól za brazílsku reprezentáciu prechádza v olympijský triumf z Ria de Janeiro z roku 2016. Ďalej päť stále nedostižných hviezdičiek brazílskych titulov majstrov sveta. Grafika súhvezdí je vytvorená ako nedokončená biografia s narodením sestry Rafaelly (11.03.96) a syna Davida Lucca (24.08.11). Nemôže chýbať dátum narodenia samotného Neymara (02.05.92) a tiež najvyššia dosiahnutá rýchlosť v zápase 34,7 km / h.

Na kopačke sú tiež významné momenty z pôsobenia v Barcelone a ďalšie pútavé detaily zakončené nápisom mena Neymar na päte v prípade, že by ste zabudli, komu tento skvost patrí.

Kopačky "Written in the Stars" zoženieš na e-shope a kamenných predajniach Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football