Tiempo Pirlo Tiempo Pirlo

LIMITOVANÁ EDÍCIA
NIKE TIEMPO PIRLO

Tiempo Pirlo sú oslavou jedného z najelegantnějších hráčov posledných desaťročí. Podobne rafinované a štýlové ako sám Andrea, tieto kopačky vzdávajú hold 20 rokom trpezlivej, precíznej a geniálnej hre. V žiadnej vážne myslenej zbierke kopačiek nesmie chýbať. Zašnuruj si kus futbalovej histórie. Tiempo Pirlo sú vyrobené z prémiovej kože a ozdobené 4 zlatými hviezdami ako symboly Pirlových úspechov s talianskym národným tímom. Buď jedným z tých, ktorí zložia poctu Pirlovmu majstrovstvu s Nike Tiempo v limitovanej edícii. V predaji už teraz.

Kúpiť
Pirlo

DOMINANTNÝ KONTAKT S LOPTOU
VYCHÁDZA ZVNÚTRA

Pánska kopačka Nike Tiempo Legend VI na pevný povrch je nabitá novými skrytými inováciami, ktoré umožnia doposiaľ nevídanú súhru nohy s loptou. Vyznačuje sa protiprešmykovou technológiou a použitím prvotriednej kože, s ktorou zažiješ skutočnú dominanciu na ihrisku.

Nike Tiempo Pirlo

DOMINANTNÝ DOTYK
Klokania koža s technológiou All Conditions Control (ACC) poskytuje bezkonkurenčný dotyk a stále ovládanie lopty za dažďa aj za sucha.

PRILIEHAVÝ STRIH
Zvršok z prvotriednej klokanej kože je vystužený novým vnútorným skeletom v strednej časti nohy, ktorý obmedzuje možnosť pošmyknutia a zaistí jedinečnú fixáciu.

MAXIMÁLNA TRAKCIA
Pružná podošva sa pohybuje spolu s nohou a postará sa o väčšiu stabilitu, trakciu a pohodlie, zatiaľ čo kužeľovité a pozdĺžne štuple vylepšujú trakciu a ovládanie lopty pod chodidlom.