Vyskúšali sme nové Nike Tiempo Legend 7, teš sa!

S príchodom novej generácie kopačiek Nike Tiempo 7, spoločnosť Nike zverejnila naozaj unikátny kúsok! Zahalený do temnej, čiernej farby v ultra limitovanej kolekcii. Iba 100 párov uzrelo svetlo sveta, kde každý z nich má svoje číslo. Výnimočnosť tejto kopačky značí už netradičná čierna krabica pridávajúca na exkluzivite. A aké sú na ihrisku?

Všetky nové technológie zasadené do dramaticky zmeneného dizajnu. Stabilita a komfort sú vlastnosti, ktoré si na sérii Tiempo hráči cenia najviac. A siedma generácia ich rozhodne nesklame! Oplýva mäkkým poddajným materiálom, jazykom z tkaniny Flyknit a veľmi pevnou podrážkou. Do kopačky sa obúva báječne, už pri prvom viazaní cítite, ako topánka začína splývať s chodidlom, harmónia! Žiadne nezrovnalosti, výkyvy pohybov, či podobné nedostatky odrádzajúce od plynulej hry, vývojári si dali na stabilite naozaj záležať.

tiempo
tiempo
tiempo
tiempo
tiempo
tiempo

Kopačka má navyše štýl, veľa moderných prvkov a vyzerá náramne. Tento čierny panter nám dáva len ochutnať, čo ešte len príde. A máte sa na čo tešiť! Už 10. júla príde nová kolekcia kopačiek Nike "Solar Pack", ktorej súčasťou bude aj nová Tiempo 7! Tento dátum si vyznač v kalendári.

Jakub Jonáš - Top4Football