Sergio Ramos: Corazón Y Sangre

Limitovaná edícia kopačiek Tiempo 7 Sergia Ramosa „Corazón Y Sangre“

Trvalo naozaj dlhú dobu aby bol ocenený obranca svojou vlastnou limitovanou edíciou kopačiek. Išlo tomu snáď odolať v prípade dominantného španielskeho toreadora Sergia Ramosa? Nike oceňuje jeho úspechy a zaraďuje ho k legendám Ronaldinhovi, Francescovi Tottimu a Andreovi Pirlovi, ktorí taktiež získali svoju vlastnú kolekciu kopačiek Tiempo. „Corazón Y Sangre“ alebo srdce a krv vzdáva poklonu španielskym futbalovým koreňom.

Prvotriedny obranca, ktorý suverejne vládne futbalovej elite hráčov, ktorí zastavujú súperov. Čuch na dôležité góly, inšpiratívne vodcovské schopnosti s kapitánskou páskou na ruke a štýl hry, ktorý urobí bránenie sexy, sa stali inšpiráciou pre  stvorenie unikátneho majstrovského diela.

Nike Sergio Ramos: Corazón Y Sangre

Ramos horlivo ovplyvnil výsledný dizajn jeho limitovanej edície kopačiek Tiempo 7. Jeho láska k bielym andalúzskym koňom dala za vznik perleťovo koženému zvršku kopačky. Úplne nové logo SR4 na päte obsahuje v písmene R podkovu vzdávajúcu poklonu španielskym vojnovým koňom. Odkazy k Andalúzii, Ramosovmu rodnému regiónu a Španielsku sú vyobrazené na šnúrkach, kde sa príslušné vlajky objavujú vedľa mien Ramosových potomkov.

Ďalšia oblasť, na ktorej najlepšiemu obrancovi sveta najviac záleží, je rodina. Nápis "Familia" na strane kopačky doplňujú iniciály Rn´R, tj. Ramos a Rubio, meno jeho životnej lásky Pilar. Manželský pár má dve deti, Sergio Jr. a Marca, ktorých mená sa nachádzajú jednak na dizajnovo prepracovanej vložke kopačky a taktiež na vrecúšku, ktorý je súčasťou každého páru. Nápis "Noventa Y vamos, 90+" odkazuje na najcharakteristickejšiu Ramosovu hernú prednosť posledných rokov, čuch na rozhodujúce góly v posledných sekundách zápasov.

Nike Sergio Ramos: Corazón Y Sangre

Sergio na kopačku pridal tri heslá - túha, charakter a vášeň. Tieto slová v sebe podľa Ramosa nesú pôvod vodcovstva a odkazu, ktorý chce po sebe zanechať. "Po toľkých rokoch hrania je tu kopačka, ktorá vyjadruje to čo cítim, kým naozaj som. Rozpráva môj príbeh. Každý element na nej je osobný. Je to splnený sen," dodáva Ramos.

„Corazón Y Sangre - tieto dve slová sú pre mňa vrcholovo dôležité. Srdce reprezentuje oddanosť k tomu čo robím a krv je vo vašom DNA. Jedine vďaka tomu, čo máte vo vnútri sa môžete stať najlepšími."

Na svete je 4000 párov týchto unikátnych kopačiek a my v Top4Football budeme mať obmädzený počet párov. Chceš byť ako Sergio? Tak by ti tieto krásky nemali uniknúť.

Jakub Jonáš - Top4Football