Nike FootballX

"Nová kolekcia sálové obuvi a Turf"

V zimnom období ovládajú futbalové ihriská kolekcie halových kopačiek a turf. Pozornosť sa upína na tú najnovšiu z nich - NikeFootballX "Dark Lightning". Tmavý dizajn so zábleskom žiarivých farieb. Fenomenálne!

Kolekcia kopačiek určených na vyčíňanie na ulici a v halových priestoroch väčšinou v priebehu roka upadá do tieňa bežných kopačiek. V zime sú to ale predovšetkým halovky a turfy, ktoré od dizajnérov dostávajú zaslúženú pozornosť a starostlivosť. Pridanie Dynamit fit collar ponožky ich pozíciu ešte vylepšilo. Mäkšie podrážka, spevnenie členku, prevencia pred nepríjemnými zraneniami a ďalšie neustále vylepšenia, ktoré halové kopačky zaznamenali v posledných rokoch, sú značné. Spoločnosť Nike navyše ponúka skvelý výber kopačiek s odlišnými výhodami. Dôraz na prihrávku, jemný cit s loptou, zvýšenie rýchlosti či smrtiace zakončenie. Stačí si len vybrať!

Nike FootballX

V uliciach berieš víťazstvo, alebo hanbu. Nekompromisné bitky o česť a rešpekt protivníka. V uliciach vyrástli tí najväčší futbalisti. Musíš byť vidieť, aby si mohol nasledovať ich kroky. Neskrotný lev, ktorý sa stane kráľom džungle. Buď neprehliadnuteľným. S tým ti pomôže dizajn kopačiek Nike, na ktorý spoločnosť kladie veľký dôraz. Živé, pulzujúce farby, ktoré budia obdiv aj kontroverziu.

Nike FootballX

V novej kolekcii "Dark Lightning" žiarivé farby žiaľ uvidia tvoji protivníci len v tú chvíľu, kedy sa okolo nich preženieš. Len s ťažkosťou sa stačia obzrieť za podrážkou tvojich krások, ktorá v novej kolekcii svieti vďaka svojej pestrosti. Tá lemuje ikonické logá Nike na zvršku kopačiek.

Novú kolekciu "Dark Lightning" a ďalšie halovky a turfy zoženieš u nás na Top4football.sk. Tak neváhaj a staň sa kráľom ulice!

Jakub Jonáš - Top4Football