Nike Revolution Pack v akcii

Nike prináša na futbalové ihriská výnimočnú kolekciu. Štyri pôsobivé silá ukazujúce svaly na všetkých okolo sa tentoraz transformovali do podôb vzdávajúcich hold legende zvanej Air Max. Každý z párov reprezentuje svojim dizajnom model jednotlivých etáp histórie ikonických tenisiek. Vydanie tejto rušivo nebezpečnej kolekcie vnáša do hry nečakaný lesk.

Mercurial Superfly

Zverejnenie kvarteta kopačiek Air Max Icons púta pozornosť a náramne spája futbalové prostredie so svetom módy. Práve toto spojenie umožnilo Nike osláviť jednu z najvplyvnejších siluet svojej histórie. Tenisky Air Max predstavujú športovú obuv, ktorá zapadá do životného štýlu futbalistov. Preto nie je prekvapením, že u nich vzbudila tak veľký obdiv. Tridsaťročné výročie progresívnej bubliny Air sa teda musí osláviť vo veľkom štýle.

Hypervenom Phantom DF

Kopačky Mercurial pripomínajú originálnu siluetu tenisiek Air Max 90, Hypervenom si berú do starostlivosti tenisky Air Max 95, Magista si vypožičala lesk Air Max 97 a posledný z kvarteta síl Tiempo zrkadlí dizajn Air Max 1. Tieto krásky tu nie sú len kvôli tomu, aby sa zasadili do vitríny. Sú pripravené do boja. Pri reprezentačných zápoleniach ich uvidíš na nohách svetových hráčov. V zápase Nemecka s Anglickom (22.3.), Španielska s Francúzskom (28.3.) a Holandska s Talianskom (28.3.) sa v kopačkách Mercurial ukážu Leroy Sane, Kyle Walker a Kingsley Coman. Hypervenom pokrstí Wesley Sneijder, ladnosť kopačiek Magista predvedú Sergi Roberto a Leonardo Bonucci, a stredný obrancovia Jerome Boateng a Sergio Ramos budú žiariť v modeli Tiempo.

A ty v nich môžeš žiariť kedykoľvek. Stačí si ich kúpiť na e-shope alebo kamenných predajniach Top4Football.