Nike Revolution Pack

"Kolekcia inšpirovaná obľúbenými teniskami Air Max"

Marec je mesiacom tenisiek Air. 26. Marca prichádza deň, ktorým si Nike pripomína vznik revolučnej tenisky. Už v roku 1987 začala éra týchto legiend,ktoré sa ani po tridsiatich rokoch neprestávajú vyvíjať. K príležitosti jubilejného výročia si spoločnosť Nike prichystala unikátnu kolekciu spájajúcej životny štýl a futbal. Štyri ikonické siluety prenesené na populárnej kopačky Nike Mercurial, Hypervenom, Magista Tiempo. Oslavuj výročie nestarnúcej tenisky a kúp si svoj pár z novej kolekcie Revolution balenia.

Nike Mercurial
Pánska kopačka Nike Mercurial Superfly V inšpirovaná ikonickou teniskou Nike Air Max 90 poskytuje stabilitu a výnimočný kontakt s loptou. Jej štuple sú navrhnuté pre vynikajúcu trakciu na ihriskách s krátko strihaným trávnikom.

Nike Mercurial

Nike Hypervenom
Pánska kopačka Nike HyperVenom Phantom III Dynamic Fit poskytuje vynikajúci kontakt s loptou, kontrolu a energiu pre odkop vďaka dokonale padnúcemu strihu a inovatívnemu rozvrhnutiu kolíkov. Svojím dizajnom pripomína kolekciu tenisiek Nike Air Max 95.

Nike Hypervenom

Nike Magista
Pánska kopačka na pevný povrch Nike Magista Obra II zaistí presný dotyk s loptou. Lepšie padne, aby si sa mohol na ihrisku voľne pohybovať a tvoriť hru. Jej štuple na pevný povrch sú prispôsobené pre krátko strihané trávniky, ktoré môžu byť mokré, ale nie príliš blatisté. Nike Magista zobrazuje legendárne tenisky Nike Air Max 97.

Nike Magista

Nike Tiempo
Pánska kopačka Nike Tiempo Legend VI na pevný povrch je nabitá novými skrytými inováciami, ktoré umožnia doteraz nevídanú súhru nohy s loptou. Vyznačuje sa protišmykovou technológiou a použitím prvotriednej kože, s ktorou zažiješ skutočnú dominanciu na ihrisku. Kopačka so sebou nosí odkaz tenisiek Nike Air Max 1.

Nike Tiempo