Pitch Dark Pack

Nová kolekcia kopačiek Nike. Ako sa ti páčí?

Veľmi rušné leto pokračuje! Nike sa rozhodla obsadiť svojich hlavných hrdinov do úlohy temných rytierov. Najprv si pohrala s novou generáciou kopačiek Tiempo 7 a teraz vnáša tmavé tiene do trojice Mercurial, Hypervenom a Magista v kolekcii "Pitch Dark", ktorá nesmie chýbať v Top4Football.

superfly nike

Stlmením pestrých letných farieb prináša Nike nebezpečné trio v čiernej farebnej kombinácii doplnenú o biele prvky, ktoré zvýrazňujú charakteristické logá značky. Snehovou farbou je postriekaná aj podrážka. Stretávajú sa tak dve úplne tradičné farby, ktoré vo vzájomnom spojení vytvárajú legendárny oldschoolový štýl.

Nepatrné škvrny pomáhajú odlíšiť jednotlivé silá. Sú viditeľná na ponožke a švoch pri viazaní. Najviditeľnejšie sú potom na koncoch štupľov, ako by boli ľahko namočené a poznačené farebným elixírom. Mercurial pod žiarivo červenou, Hypervenom s nebeskou modrou a Magista so smaragdovo zelenou.

nike magista

Všetky tri silá sú doplnené svojou verziou bez ponožky - Vapor, Phantom a Opus. Nemusíme ti radiť, ako sa vybaviť na predsezónnu prípravu. Kolekcia "Pitch Dark" na teba čaká v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football