NIKE EA SPORTS MERCURIAL SUPERFLY FG

"Limitovaná edícia kopačiek Nike, 1500 ks na celom svete"

Písal sa rok 1994 a spoločnosť EA Sports na trh uviedla svoju prvú radu novej futbalovej hry. Firma spôsobila revolúciu v našom záujme o futbal. Už to nebolo len o steblách trávy a napnutej sieti. Teraz to bol aj svet pixelov, v ktorom sa prenášaš do veľkého profesionálneho futbalu. V tej dobe započal fenomén menom FIFA. A teraz, keď netrpezlivo vzhliadame vydanie novej verzie FIFA 17, nám spojenie EA Sports a Nike ukazuje, ako sa dajú preniesť pixely do triumfálneho dizajnu nových kopačiek Mercurial Superfly!

Kopačky Nike Mercurial x EA Sports

Vizuálne nemajú konkurenciu. Nike sa podarilo vyobraziť prierez históriou virtuálneho sveta. Pixely ovládli vnútornú stranu kopačky, kde miesia hneď niekoľko živých farieb. Cez logo Nike v pixelovej podobe, animovaný dizajn a dokonalé detailné prechody sa topánka plynulo prefarbuje do žiarivej oranžovej. Mohli sme tieto ostré až exotické farby od Nike očakávať. Výnimočná kopačka si zaslúži pozornosť a ako ju najlepšie upútať ak nie neprehliadnuteľným dizajnom.

Kopačky Nike Mercurial x EA Sports

Niekedy až pominuteľné detaily, ale tak to u nich väčšinou býva, tvoria u kopačky nebývalú atmosféru. Dodávajú jej pocit dokonalosti. Jedným z týchto prvkov je taktiež metalická podrážka meniaca farbu podľa pôsobenia svetla. Logo EA Sports na päte dopĺňa číslice značiace, o ktorý pár z 1 500 sa jedná. Prečo tak málo? Kopačka by strácala kúzlo výnimočnosti.  Kopačka, ktorá ťa zaujme na prvý pohľad. Veríš na lásku na prvý pohľad? My áno!

Kopačky Nike Mercural x EA Sports

Jakub Jonáš - Top4Football