VŠETCI ĽUDIA SÚ SI ROVNÍ

NIKE EQUALITY/BHM MERCURIAL VAPOR

FUTBAL JE JAZYK, KTORÉMU ROZUMEJÚ ĽUDIA NA CELOM SVETE. PRIHOVÁRA SA KAŽDÉMU. AJ ĽUĎOM, KORÍ ČELIA NEROVNOSTI V BEŽNOM ŽIVOTE A NEMAJÚ DOSTATOČNÚ MOC NA TO, ABY TOTO DISKRIMINAČNÉ KONANIE ZMENILI. ĽUĎOM, KTORÍ UPIERAJÚ SVOJ ZRAK NA ŠPORTOVÉ HVIEZDY A CENIA SI KAŽDÉ ICH GESTO A SKUTOK, KTORÝMI UPOZORŇUJÚ NA NEROVNOSŤ V ŠPORTE AJ V SPOLOČNOSTI.

PRÍSNE LIMITOVANÁ EDÍCIA LEN 12 PÁROV KOPAČIEK NIKE EQUALITY/BHM MERCURIAL VAPOR PRE KAŽDÚ KRAJINU VYSIELA JASNÚ SPRÁVU: KAŽDÝ MÁ PRÁVO POZDVIHNÚŤ SVOJ HLAS, KAŽDÁ ĽUDSKÁ BYTOSŤ MÁ ROVNAKÚ HODNOTU. VŠETOK ZISK Z PREDAJA SA VENUJE FONDU SPOLOČNOSTI NIKE EVER HIGHER FUND, KTORÝ POMÁHA TALENTOVANÝM AFROAMERICKÝM ŠPORTOVCOM.

Kúpiť

JASNÁ SPRÁVA NA IHRISKÁCH AJ MIMO NICH

„NEMÔŽEME SI DOVOLIŤ BYŤ PASÍVNI ALEBO ĽAHOSTAJNÍ,“ HOVORÍ ZÁLOŽNÍK KEVIN PRINCE BOATENG Z TALIANSKEHO KLUBU AC MILÁNO, KTORÝ NA PROTEST PROTI RASISTICKÉMU SKANDOVANIU DIVÁKOV ODIŠIEL Z IHRISKA A CELÝ JEHO TÍM HO NASLEDOVAL. „NÁM VŠETKÝM, ŠPORTOVCOM A ZNÁMYM OSOBNOSTIAM, MUSÍ ZÁLEŽAŤ NA TOM, ABY SME SA PRIHOVORILI KAŽDÉMU SRDCU A UPOZORNILI NA PROBLÉM NEROVNÉHO ZAOBCHÁDZANIA.“

Kúpiť