Nike Mercurial Superfly CR7 „Melhor“ 

Nike zverejnila špeciálnu edíciu kopačiek Mercurial CR7 „Melhor“

Cristiano Ronaldo zbiera individuálne trofeje ako na bežiacom páse. Preto sa zverejňovanie limitovaných edícii pre portugalského mága stalo tradíciou Nike. Tentoraz dostala bozk výnimočnosti piata kapitola edície CR7 kopačiek. Jemne upravený dizajn vyzdvihuje obhajobu prvenstva Cristiana Ronalda a vzdáva hold samotnej trofeji.

Nike Mercurial Superfly CR7

Nike poliala kopačky z kolekcie CR7 nádychom platiny k oslave menovania najlepším hráčom planéty druhý rok po sebe. V predošlých víťazných rokoch Nike tasila super limitované edície. Tie boli často pozlatené s mnohými charakterovými číslami označujúce všemožné rekordy rodáka z Madeiry. Tentokrát je tu rozmaznaný dizajn, ktorý elegantne doplňuje piatu kapitolu „Cut to Brilliance“.

Nike Mercurial Superfly CR7

Edícia „Melhor“, v portugalštine „najlepší“, sa od piatej edície líši platinovým logom CR7 a chrómovou podrážkou. Celá kopačka sa tiež vyznačuje reflexným spracovaním na Swooshi, ktorý žiari pod svetlami. Vskutku briliantné! Sú dve cesty, ako získať túto limitovanú edíciu, stať sa najlepším hráčom Európy alebo prísť do Top4Football a vybrať si svoj pár.

Jakub Jonáš - Top4Football