Nike Mercurial LVL UP

Asi najslávnejší model kopačiek všetkých čias slávi jubileum. Ikonické Nike Mercurial sú už dvadsať rokov synonymom pre rýchlosť, obratnosť a výbušnosť, a to nielen svojimi tvarmi, ale aj technologickými novinkami a odvážnymi designami. Na oslavu tejto príležitosti Nike pripravila špeciálnu edíciu, ktorá nesie odkaz svojich predchodcov.

A ako inak možno osláviť Mercurialky, než ďalším skvostným vzhľadom. Ten obsahuje dedičstvo niekoľkých kopačiek Mercurial, ktoré sa naprieč históriou najviac vryli do pamäti futbalových hráčov a nadšencov. Biela potlač tvoriaci základ celej kopačky nie je tak obyčajný, ako sa môže zdať. Rovnako ako čierna fajka Nike je totiž vyvedená v štýle Safari, ktorý v roku 2010 doslova ohromil svet a nemôže tak chýbať ani na novej exkluzívnej kolekcii. Kombinácia ďalších nezabudnuteľných farebných kombinácií je potom vyobrazená na špeciálnom pruhu tiahnucom sa naprieč špičkou kopačky a celou podrážkou.

Nike Mercurial Superfly LVL UP

Gepardie, galaktické, zlaté a lávové vzory alebo tiež reflexné farby sprevádzali od roku 1998 kopačky, ktorých pôvodná inšpirácia bola vtedajšia hviezda brazílskych kanárikov Ronaldo. Za 20 rokov ich potom obul nespočet ďalších svetových hráčov, vypísať ich všetky by bola nadľudská úloha rovnako ako pokus o vymenovanie úspechov, ktoré v nich boli dosiahnuté. Kopačky Nike Mercurial písali, píšu a naďalej budú písať históriu. Novým modelom LVL UP otvárajú ďalšiu kapitolu. Staň sa jej súčasťou aj ty. Buď pripravený, buď Mercurial.

Nike Mercurial Superfly LVL UPNike Mercurial Superfly LVL UPNike Mercurial Superfly LVL UPNike Mercurial Superfly LVL UP

Pripoj sa ku Cristianovi Ronaldovi, Kylián Mbappému a ďalším superhviezdám a hop sa do nových Nike Mercurial. Už veľmi skoro dostupné v e-shope a kamenných predajniach Top4Football.